Trwa ładowanie...
imigrantka

"Imigrantka": trudne początki w nowej ojczyźnie (fragment filmu)

Share
"Imigrantka": trudne początki w nowej ojczyźnie (fragment filmu)
Źródło: Best Film
d1qx6y2

Piękna, utalentowana i ceniona na całym świecie Marion Cotillard poszła w ślady legendarnej Meryl Streep („Wybór Zofii”), decydując się na występ w dramatycznej historii, której osią są perypetie polskiej imigrantki w Stanach Zjednoczonych. W zrozumieniu swojej bohaterki oraz nauce języka polskiego laureatce Oscara pomagała nasza rodaczka, Dagmara Domińczyk.

W samym filmie postać grana przez żonę Patricka Wilsona również stara się pomóc głównej bohaterce – możemy się o tym przekonać oglądając fragment produkcji, rozgrywający się w pełnej roznegliżowanych kobiet łaźni, gdzie półnaga aktorka wprowadza uciekinierkę z Polski w tajniki pracy w przybytku prowadzonym przez Bruno Weissa (Joaquin Phoenix)
.

d1qx6y2

Z fragmentem produkcji możecie zapoznać się poniżej:

"Imigrantka" to nominowana do Złotej Palmy MFF w Cannes wysokobudżetowa produkcja z Marion Cotillard, Joaquinem Phoenixem i Jeremym Rennerem w rolach głównych. Rozgrywająca się w Ameryce w czasach prohibicji opowieść o trójkącie miłosnym między Polką i dwoma Amerykanami.

Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i opiekunem zostaje Bruno (Joaquin Phoenix), który wciąga ją w nowojorski półświatek brudnych interesów i prostytucji. Ewa przypadkowo poznaje również kuzyna Brunona – Orlando (Jeremy Renner), który swoimi obietnicami na nowo rozbudzi w dziewczynie marzenia i nadzieje.

Zwiastun filmu:

"Imigrantka" - w kinach od 25 kwietnia!

d1qx6y2

Podziel się opinią

Share
d1qx6y2
d1qx6y2