Trwa ładowanie...
d1bpsgd

"Irlandczyk" Jest zwiastun najnowszego filmu Martina Scorsese

Netflix opublikował pierwszy zwiastun "Irlandczyka". W nim zobaczymy Roberta De Niro, Ala Pacino i Joe Pesciego, czyli tylko niewielką część z gwiazdorskiej obsady filmu Martina Scorsese.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwiastun "Irlandczyka" uwodzi mrocznym, gangsterskim klimatem.
Zwiastun "Irlandczyka" uwodzi mrocznym, gangsterskim klimatem. (Materiały prasowe)
d1bpsgd

Film "Irlandczyk" to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2019 r. Gangsterskie kino w wykonaniu jednego z najlepszych reżyserów naszych czasów, Martina Scorsese to nie lada chrapka dla kinomaniaków. Martin Scorsese i Robert De Niro spotkają się na planie filmowym po raz 10, a ich współpraca daje gwarancję kina na najwyższym poziomie. Czy najnowsza produkcja dorówna "Taksówkarzowi", "Wściekłemu Bykowi" i "Chłopcom z ferajny"?

"Irlandczyk" – zwiastun filmu

Biograficzny film gangsterski ukazuje historię Franka "Irlandczyka" Sheerana, weterana II Wojny Światowej, który aby związać koniec z końcem, staje się płatnym zabójcą dla mafioza Russella Bufalino oraz jego przestępczej rodziny. Twórcy "Irlandczyka" skupiają się szczególnie na roli, jaką Sheeran odegrał w głośnym zaginięciu działacza związkowego Jimmy'ego Hoffy, które pozostaje jedną z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych.

d1bpsgd

W filmie "Irlandczyk" wystąpią Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci, Harvey Keitel oraz Bobby Cannavale.

Zobacz zwiastun "Irlandczyka" z polskimi napisami:

W pierwszym zwiastunie "Irlandczyka" czuć duszny klimat spowitych mgłą nowojorskich ulic. Mamy też okazję przez chwilę zanurzyć się w niebezpiecznym gangsterskim półświatku.

d1bpsgd

"Irlandczyk" – kiedy premiera

Premiera filmu "Irlandczyk" odbędzie się na platformie Netflix jesienią 2019. Dokłądna data nie jest jeszcze znana.

d1bpsgd

Podziel się opinią

Share

d1bpsgd

d1bpsgd