Trwa ładowanie...
omar sy
18-02-2015 02:34

Irrfan Khan i Omar Sy w piekle z Tomem Hanksem

Irrfan Khan i Omar Sy w piekle z Tomem Hanksem
d4518og
d4518og

Irrfan Khan, Omar Sy i Sidse Babett Knudsen dołączyli do obsady filmu "Inferno".

Film będzie trzecią częścią historii profesora Roberta Langdona. W nowej odsłonie światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce. Nie ma jednak czasu na rozmyślania. Ledwie odzyskuje przytomność, już ktoś usiłuje go zabić. W pośpiechu opuszcza szpital w towarzystwie młodej lekarki. Ścigany przez wrogów przemierza uliczki Florencji, próbując rozwikłać tajemniczą zagadkę. Podąża śladem wskazówek zawartych w słynnym poemacie Dantego.

W roli głównej ponownie zobaczymy Toma Hanksa, który portretował już profesora w filmach "Kod Da Vinci" i "Anioły i demony", które oparte były na powieściach Dana Browna. Felicity Jones wcieli się w Siennę Brooks, lekarkę która pomoże Langdonowi odzyskać pamięć.

Irrfan Khan zagra Harry'ego Simsa znanego także jako Provost, Omar Sy będzie Christophem Bruderem a Sidse Babett Knudsen sportretuje panią dr Elizabeth Sinskey, szefową Światowej Organizacji Zdrowia.

Reżyseruje Ron Howard. Premiera planowana jest na 14 października 2016 roku.

d4518og
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4518og