Trwa ładowanie...
dxt9p6g

Irytujące reklamy telewizyjne to przeszłość. Poznaj nowy sposób oglądania

Telewizyjne reklamy to zmora najbardziej wciągających filmów i seriali. Najbardziej emocjonujące momenty przerywane są w nieodpowiedniej chwili przez bloki reklamowe, a w dodatku na następny odcinek trzeba czekać w nieskończoność.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie wyłączaj telewizora, gdy zobaczysz reklamy
Nie wyłączaj telewizora, gdy zobaczysz reklamy (Fotolia)
dxt9p6g

Na szczęście istnieje sposób na to, by ominąć irytujące reklamy, wystarczy skorzystać z HBO GO. Platforma oferuje filmy i seriale na życzenie, w dodatku nie musisz przejmować się uciążliwymi reklamami. Warto wypróbować telewizję bez reklam choćby dziś.

dxt9p6g

Polacy wybierają telewizję bez reklam

Wielu Polaków ocenia oglądanie filmów na życzenie za atrakcyjne właśnie dlatego, że pozwala ono uniknąć ciągnących się w nieskończoność bloków reklamowych. W przeciwieństwie do standardowej telewizji serwisy oferujące treści wideo na życzenie pozwalają na oglądanie interesującego cię programu bez przerwy. Bloki reklamowe, które powoli przypominają te z kinowej sali, nie będą cię dotyczyć. Liczy się tylko film.

Ogląda TV Shutterstock.com
Ogląda TV

Tylko filmy z pewnego źródła

Podejrzane strony internetowe bombardują cię natomiast dziesiątkami pływających reklam i okienek, a w dodatku niektóre z nich po kliknięciu mogą przekierować użytkownika na strony ze złośliwym oprogramowaniem. Treści, które oferują "darmowe" strony, są tragicznej jakości, a samo ich oglądanie może przyprawić o ból głowy. W przypadku renomowanych serwisów VoD otrzymujesz ostre i wyraźne filmy, które po założeniu dedykowanego konta możesz jednocześnie oglądać na telewizorze, komputerze, tablecie, a nawet smartfonie. Wszystko w odpowiednio wysokiej jakości.

dxt9p6g

Ramówka cię nie obowiązuje

Brak reklam to oczywiście nie jedyne zalety korzystania z telewizji na życzenie. Przede wszystkim możesz już pożegnać się ze standardową, sztywną ramówką. Niegdyś podczas seansu trzeba było czekać do przerwy reklamowej, by móc zrobić sobie herbatę lub przygotować coś do jedzenia i zarazem nie stracić kilku minut filmu. Teraz wyłącznie ty decydujesz o tym co i kiedy chcesz oglądać. Jeśli nie lubisz przesiadywać przed telewizorem godzinami, a seriale i filmy oglądasz "z doskoku" możesz w każdej chwili zatrzymać odtwarzanie i wrócić do niego później. Urządzenie zapamięta moment, na którym przerwano oglądanie i z marszu wznowi film po włączeniu.

Wideo na życzenie to dostęp do szerokiej bazy filmów i seriali uszeregowanych w kilku kategoriach. Przed wyborem nowego filmu masz możliwość sprawdzenia opinii innych użytkowników, przeczytania krótkiego opisu filmu czy przejrzenia liczby odcinków. Nie obowiązują cię limity treści czy sztuczne spowolnienie prędkości buforowania.

Pixabay.com

Oczywiście tradycyjna telewizja w dalszym ciągu ma się dobrze. Transmisje na żywo czy serwisy informacyjne wciąż przyciągają przed telewizory rzesze osób, które nie wyobrażają sobie bez nich życia. Jeśli jednak chcesz stworzyć domową wypożyczalnie filmów i oglądać najnowsze produkcje serialowe w dniu premiery w przyzwoitej jakości, warto wypróbować usługę VOD.

dxt9p6g

Podziel się opinią

Share

dxt9p6g

dxt9p6g