Trwa ładowanie...

Ile dobrych seriali możesz obejrzeć w miesiąc za darmo? Sprawdź propozycje

Cotygodniowy seans przed telewizorem, irytujące przerwy reklamowe i wyczekiwanie na następny odcinek – to wszystko odeszło w niepamięć. Teraz nie musisz czekać kilku tygodni na prześledzenie wszystkich odcinków ulubionego serialu. Wystarczy miesiąc – za darmo.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Anthony Hopkins to jedna z gwiazd "Westworld"
Anthony Hopkins to jedna z gwiazd "Westworld"Źródło: Materiały prasowe
d4ho2u9

Poniżej znajdziesz kilka seriali, które swego czasu sprawiały, że w czasie emisji ulice ziały pustkami. Mając do dyspozycji darmowy miesiąc HBO GO bez reklam możesz obejrzeć wszystkie zaległe odcinki. Po miesiącu możesz bez problemu zrezygnować z subskrypcji nie płacąc ani złotówki.

Rodzina Soprano – 6 sezonów

Choć od emisji ostatniego odcinka minęło już 11 lat, serial ten wciąż jest przykładem tego, jak wciągnąć widza na długie godziny. W czasach powstawania Rodzina Soprano wyróżniała się spośród innych, klasycznych historii, przedstawiając szereg bohaterów, z którymi trudno się utożsamić, z Tonym Soprano na czele. James Gandolfini wyśmienicie wcielił się w rolę gangstera, z problemami, który z jednej strony stara się uratować swoją rodzinę, a z drugiej raz po raz pokazuje wybuchową naturę. Mimo ładnych paru lat na karku serial nie zestarzał się ani trochę i wciąż jest w stanie przykuć widzów na długie godziny przed telewizorem.

d4ho2u9

Kompania Braci – 10 epizodów

Spektakularna produkcja telewizyjna, która niedługo będzie obchodzić swoje siedemnaste urodziny. Współpraca Stephena Spielberga i Toma Hanksa, oraz bestsellerowy materiał w postaci powieści Stephena Ambrose'a zaowocowały wyjątkowo wciągającym spektaklem. Zarówno pierwsze odcinki wprowadzające, jak i kluczowe wydarzenia II wojny światowej, na przykład D-Day czy zdobycie Orlego Gniazda Hitlera zostały wyreżyserowane z ogromnym rozmachem. Fabuła trzyma równy poziom przez całe 10 odcinków, dzięki czemu można obejrzeć je jednym tchem. To zdecydowanie warty polecenia serial w sam raz na jeden z dłuższych weekendów.

Kadr z 5. sezonu serialu "Gra o tron", HBO Materiały prasowe
Kadr z 5. sezonu serialu "Gra o tron", HBOŹródło: Materiały prasowe

Gra o tron – 7 sezonów

Co prawda ostatni sezon kultowego serialu na podstawie prozy Georga Martina dopiero za rok, ale media powoli zaczynają podsycać ciekawość widzów szczątkowymi informacjami na temat fabuły. Skomplikowane relacje postaci, intrygi i spiski są tu na porządku dziennym. Jeśli czujesz, że powoli się w tym gubisz lub nie wyobrażasz sobie roku przerwy od Gry o Tron, teraz nadszedł odpowiedni czas na powtórzenie sobie najciekawszych momentów z poprzednich sezonów.

  Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Deadwood – 36 odcinków

To produkcja zrealizowana z dużym rozmachem. Znakiem rozpoznawczym są cięte dialogi, zapadające w pamięć postacie oraz realistyczne kostiumy i scenografie. Dzieje wyjętej spod prawa mieściny na terenach zajmowanych przez Dakotów to hołd złożony starym westernom, a jednocześnie powiew świeżości i spojrzenie na temat prawa i bezprawia z zupełnie nowej perspektywy. Na wielkie uznanie zasługuje przede wszystkim Ian McShane, który perfekcyjnie sprawdza się w roli sprytnego i bezwzględnego sutenera wdającego się w ciemne interesy. Jego kreacja postaci została nagrodzona Złotym Globem.

Westworld – finał sezonu już wkrótce

Pozostajemy częściowo w klimacie Dzikiego Zachodu, proponując jedną ze sztandarowych produkcji stacji, przyciągającej przed telewizory rzesze widzów. Oparty na filmie z lat 70. serial ma tendencje do bawienia się z odbiorcą i obfituje w zaskakujące zwroty akcji. Ogromny park rozrywki obsługiwany przez setki hostów to dystopijna wersja przyszłości, która w XXI wieku wydaje się bardziej prawdopodobna niż kiedykolwiek wcześniej. Finał pierwszego sezonu rozwiązał większość zagadek, a jednocześnie sprawił, że w głowach widzów zrodziło się jeszcze więcej pytań.

Westworld Materiały prasowe
WestworldŹródło: Materiały prasowe, Fot: HBO

Wątek "nowej przygody dla zwiedzających", a raczej jego konsekwencje rozwinięto w drugim sezonie, premiera finału drugiego sezonu już w najbliższy poniedziałek. Jeśli nie było okazji, by zapoznać się z serialem i chcesz nadrobić zaległości, możesz skorzystać z Jeszcze w maju stacja zamówiła trzecią serię, warto więc zainteresować się serialem i nadrobić zaległości.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4ho2u9

Podziel się opinią

Share
d4ho2u9
d4ho2u9