Trwa ładowanie...
oprac. Kamila Gulbicka
19-12-2018 09:18

"Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach" - komedia pełna punkrocka już na DVD

Przesiąknięta punkową energią i absurdalnym humorem komedia science-fiction zrealizowana na podstawie opowiadania Neila Gaimana – jednego z najwybitniejszych współczesnych pisarzy zajmujących się fantastyką już na DVD.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach" - komedia pełna punkrocka już na DVDŹródło: Materiały prasowe
d14kh1m
d14kh1m

Historia narodzin punka, opowieść o dorastaniu i pierwszej miłości osadzona w najbardziej niebezpiecznym miejscu wszechświata – dzielnicy Croydon w Londynie. W doborowej obsadzie: laureatka Oscara Nicole Kidman ("Wielkie kłamstewka”, "Na pokuszenie”), Elle Fanning ("Neon Demon”), Ruth Wilson ("Luther”) i Alex Sharp ("Aż do kości”). Jedna z największych sensacji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Światowa premiera filmu odbyła się na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Londyn, 1977 rok. Młody punk Enn (Alex Sharp) wraz ze swoimi kumplami Johnem (Ethan Lawrence) i Vikiem (Abraham Lewis) przypadkowo trafiają na dziwną imprezę studentów z zagranicznej wymiany. Na domówce Enn spotyka piękną i tajemniczą Zan (Elle Fanning), która chce, by chłopak „pokazał jej” punk. Zaczyna się 24-godzinna przygoda pełna muzyki, imprezowania i niszczenia mienia publicznego. Bohater szybko zakochuje się w dziewczynie, która tak naprawdę jest kosmitką, a rzekoma zagraniczna wymiana okazuje się być z innej galaktyki.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d14kh1m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14kh1m