Trwa ładowanie...
29-12-2006 12:07

Jak tegorocznego sylwestra spędzają polskie gwiazdy?

Jak tegorocznego sylwestra spędzają polskie gwiazdy?
d8balrp

Sylwester pod gwiazdami? To może być ciekawe! Dla tych, którzy będą witać Nowy Rok pod rozgwieżdżonym niebem jak również dla tych, którzy wybrali inne formy sylwestrowej zabawy, o swoich tegorocznych sylwestrowych planach mówią gwiazdy najnowszej komedii romantycznej: „Dlaczego Nie!”, której premiera już 19 stycznia!

Ania Cieślak: sylwester (filmowa Małgosia):
Jeśli w domu, to rodzinny kameralny; szaleńczy i zabawowy wśród przyjaciół - to w jednym z magicznych miejsc w Krakowie. Ale i tak najwięcej energii pochłania mi sporządzenie listy noworocznych postanowień. Może nawet zdradziłabym niektóre z nich, ale lista wciąż nie jest gotowa (śmiech).

Maciej Zakościelny (filmowy Jan):
Trudno mi się odnaleźć na wielkich wystawnych balach - czuję się wtedy trochę jak "na świeczniku". Marzy mi się więc wyjazd w góry i wieczorne rozmowy i przemilczenia przy kominku. Co do noworocznych postanowień, robię je cały rok, zaś 1 stycznia - odpoczywam po Sylwestrze.

d8balrp

Małgorzata Kożuchowska (filmowa Renata)
Ponieważ w mojej rodzinie każdy z nas mieszka i pracuje w innym zakątku Polski, tak więc chwile spędzone w gronie bliskich, są dla mnie bezcenne. Zdarza się więc, że Nowy Rok witam w wąskim gronie najbliższych.

Czas między świętami, a Nowym Rokiem to doskonały moment żeby pojechać w góry, na narty i tam spędzić Sylwestra. Jeśli bal to tylko Wiedeński w prawdziwej sali balowej, takiej sukni i przy Walcach Straussa.

Planów noworocznych nie robię. Najczęściej bowiem wszelkie zmiany planuję w letnie wakacje. Sylwester natomiast traktuję bardziej jako "dzwonek przypomnienia".

*Joanna Jabłczyńska (filmowa Monika)... *Joanna Jabłczyńska (filmowa Monika)
Poprzedni rok przywitałam nietypowo: wraz z moim narzeczonym Aleksem, nurkowaliśmy w Egipcie. W tym roku jednak, nie mogę sobie pozwolić na takie „szaleństwo” z prostej przyczyny: sesja egzaminacyjna ! Muszę jednak przyznać, że Sylwester w kontekście zabawy to dla mnie pojęcie względne. To data tak symboliczna, że równie dobrze mogę przeżyć sylwestrowy bal już po sesji - w karnawale !

d8balrp

Kuba Wesołowski (filmowy Wojtek):
Moje natychmiastowe skojarzenia ze Świętami Bożego Narodzenia, to: zapach choinki i poczucie ciepła oraz bliskości. Spotykamy się, jak zwykle, całą rodziną, ale muszę przyznać, że rokrocznie, gdy tylko odpakujemy prezenty, prawie od razu myślę o tym, że za kilkanaście godzin pojadę na narty, gdzie również spędzę Sylwestra.

Przemysław Cypryański (filmowy Marek):
Tegoroczny Sylwester ? Hmm... jeszcze nie wiem gdzie go spędzę. Z jednej strony miałbym ochotę gdzieś pójść, potańczyć, pobyć z przyjaciółmi. Z drugiej - wymarzyłem sobie, że mógłbym spędzić ten czas w górach i nauczyć się wreszcie jeździć na snowboardzie lub nartach. Jeśli chodzi o noworoczne plany, pewnie, że Nowy Rok sprzyja refleksji: warto zastanowić się jakich błędów w przyszłości nie powtórzyć; warto też mieć nadzieję, że spełnią się prawie wszystkie nasze marzenia. Prawie, bo jedno zawsze lepiej mieć w zapasie - żeby było na co czekać w kolejnym nowym roku.

Marek Włodarczyk (Komisarz Adam Zawada z „Kryminalnych”)
W tym roku czeka mnie sylwestrowy precedens ! (śmiech) Po raz pierwszy - zarówno Święta Bożego Narodzenia jak i Nowy Rok - spędzę wraz z całą moją rodziną w Polsce. Najprawdopodobniej będzie to spotkanie w gronie przyjaciół. Planowo, zamierzaliśmy wyjechać w góry, ale śniegowej zimie chyba do nas nie spieszno, tak więc - z kuligu - nici. Może jednak w ostatniej chwili pojawi się jakieś sylwestrowe „last minute” - takie improwizowane sylwestry mają zresztą w sobie coś z niespodzianki.
Moje noworoczne plany ? Hmm... więcej dyscypliny w życiu prywatnym - to po pierwsze. Po drugie - wreszcie rzucić palenie !

d8balrp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8balrp