Trwa ładowanie...
d22e08g

"Jak urządzić orgię w małym mieście": zobacz zwiastun [WIDEO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jak urządzić orgię w małym mieście": zobacz zwiastun [WIDEO]
(getty)
d22e08g

Bobrowe Wzgórze to małe miasteczko, w którym życie płynie powoli a mieszkańcy wiedzą o sobie wszystko, prawie wszystko... Sielankę zburzy Cassie Cranston, która wydobędzie z mieszkańców ich najbardziej skrywane potrzeby seksualne. Film "Jak urządzić orgię w małym mieście" zagości na ekranach polskich kin już 17 czerwca. Tylko u nas możecie zobaczyć wywiad z jego twórcami, którzy zdradzają... co najlepiej zabrać ze sobą na orgię. Śmiech gwarantowany!

Bezpruderyjna, inteligentna, przewrotna komedia o tym, że za drzwiami każdej sypialni kryje się jakiś sekret.

Wyjątkowy film, sfinansowany w większości przez internautów, który podbił serca publiczności na wielu światowych festiwalach.

d22e08g

Cassie Cranston, która w czasach liceum zapracowała na reputację nadmiernie wyzwolonej lokalnej seksoholiczki, powraca do rodzinnego miasteczka. Dziś jest celebrytką, która ze sporym sukcesem zajmuje się tematyką erotyczną w ogólnokrajowej prasie. Jej przybycie do Beaver’s Ridge pobudza wyobraźnię wielu mieszkańców, którzy mają dość małomiasteczkowej pruderii i marzą o wolnej miłości. Grupa dawnych przyjaciół Cassie zwraca się do niej z prośbą o pomoc w zorganizowaniu orgii. Tak więc, sypialnianymi drzwiami, do małego sennego miasteczka wkroczy radosne zepsucie. Na jaw wyjdą głęboko skrywane sekrety, niespełnione namiętności, a obrońcy moralności oczywiście zmuszeni będą interweniować.

d22e08g

Podziel się opinią

Share
d22e08g
d22e08g