Trwa ładowanie...
james cameron
09-06-2015 04:34

James Cameron zachwycony filmem ''Terminator: Genisys''

Share
James Cameron zachwycony filmem ''Terminator: Genisys''
d2bw4ck

W sieci pojawił się nowy materiał promujący zbliżającą się premierę filmu "Terminator: Genisys".

W wideo, które można obejrzeć poniżej, o produkcji opowiada James Cameron - reżyser i scenarzysta m.in. dwóch pierwszych części cyklu.

-

d2bw4ck

- Zupełnie nie wiedziałem czego się spodziewać. Nie byłem zaangażowany w realizację tego filmu. Nie wyreżyserowałem go, ani nie napisałem. Jestem tylko fanem - mówi twórca. - Usiadłem w ciemnym kinie. Film się zaczął. Zacząłem spostrzegać rzeczy, które znałem. Film z szacunkiem odnosi się do pierwszych dwóch produkcji. Nagle się wciągnąłem i wyruszyłem w podróż. Czuję, że ta seria została ożywiona. To jej renesans. Z mojego punktu widzenia to trzeci film o Terminatorze.

Przypomnijmy, że akcja produkcji, będącej w rzeczywistości piątą z całej serii, rozgrywa się w roku 2029. John Connor (Jason Clarke)
, przywódca ruchu oporu, kontynuuje walkę przeciwko maszynom. Tym razem będzie musiał zmierzyć się zarówno z zagrożeniem z przeszłości jak i z przyszłości.

Arnold Schwarzenegger powraca do roli T-800. W obsadzie znaleźli się także Emilia Clarke jako Sarah Connor, Jai Courtney w roli Kyle'a Reese'a oraz J.K. Simmons portretujący detektywa O'Briena. Za kamerą stanął Alan Taylor.

Do polskich kin "Terminator: Genisys" trafi 1 lipca.

d2bw4ck
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bw4ck
d2bw4ck