Trwa ładowanie...
james murphy
23-07-2014 14:03

James Murphy komponuje, Ad-Rock gra w "While We're Young"

James Murphy komponuje, Ad-Rock gra w "While We're Young"
d1ke4td
d1ke4td

James Murphy (na zdj.) znany z LCD Soundsystem oraz Adam "Ad-Rock" Horovitz z Beastie Boys wzięli udział w obrazie "While We're Young", który kręci Noah Baumbach.

Komediodramat przedstawia historię pewnego sztywnego dokumentalisty (w tej roli Ben Stiller) i jego żony (Naomi Watts). Ich życie zmienia się, gdy poznają młodą, wyluzowaną parę (Adam Driver i Amanda Seyfried).

Murphy przygotuje muzykę do produkcji, z kolei Horovitz wystąpi w filmie jako żonaty przyjaciel bohaterów granych przez Stillera i Watts.

Dzieło na podstawie własnego scenariusza wyreżyseruje Noah Baumbach. Za produkcję odpowiadają Scott Rudin i Eli Bush. Premiera odbędzie się we wrześniu na festiwalu w Toronto.

Adam Horovitz ma już pewne doświadczenie aktorskie - wystąpił m.in. w filmach "Droga do domu" i "Pocałunek przed śmiercią". Jego dorobek z Beastie Boys zamyka album "Hot Sauce Committee Part Two" z 2011 roku.

Trzeci i ostatni longplay LCD Soundsystem, "This is Happening", miał premierę w maju 2010 roku. Zespół zakończył działalność koncertem, który odbył się w kwietniu 2011 roku w Madison Square Garden. Murphy miał już okazję pracować z Baumbachem przy jego filmie "Greenberg" z 2010 roku.

d1ke4td
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ke4td