Trwa ładowanie...

Jamie Dornan, Emma Thompson, Daniel Brühl i Alicia Vikander w kuchni z Bradleyem Cooperem

Bohaterem obrazu będzie Adam Jones (Bradley Cooper), szef kuchni z Paryża. Kiedy traci słynną restaurację z powodu imprezowego stylu życia, musi przeprowadzić się do Londynu i zaczynać od zera. Sienna Miller zagra zastępczynię i prawą rękę mistrza w kuchni.

Jamie Dornan, Emma Thompson, Daniel Brühl i Alicia Vikander w kuchni z Bradleyem Cooperem
d3hav9l
d3hav9l

Jamie Dornan, Emma Thompson, Daniel Brühl, Alicia Vikander, Riccardo Scamarcio oraz Lily James zasilili obsadę nowego filmu Johna Wellsa z Bradleyem Cooperem w roli głównej.

W obsadzie produkcji, oprócz Coopera i Miller, są też Omary Sy i Sam Keeley. Teraz dołączyli do nich Jamie Dornan, Emma Thompson, Daniel Brühl, Alicia Vikander, Riccardo Scamarcio oraz Lily James.

Za kamerą staje John Wells ("Sierpień w hrabstwie Osage"). Scenariusz napisał Steven Knight ("Locke"). Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się wkrótce w Londynie.

Obraz otrzymał tytuł "Adam Jones". Wcześniejsza propozycja, "Chef", nasuwała zbyt wiele skojarzeń z zatytułowanym tak samo dziełem Jona Favreau.

d3hav9l

Jamie Dornan pracuje obecnie na planie melodramatu "Pięćdziesiąt twarzy Greya", w którym wciela się w tytułową rolę. Premierę produkcji zaplanowano na walentynki 2015 roku.

Emmę Thompson można obecnie podziwiać w komedii "Riwiera dla dwojga".

Daniela Brühla będzie można oglądać od 8 sierpnia w thrillerze "Bardzo poszukiwany człowiek" Antona Corbijna.

Szwedzka aktorka i modelka Alicia Vikander zagrała ostatnio w obrazie familijnym "Stracharz". Film trafi do kin w lutym 2015 roku.

d3hav9l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hav9l