Trwa ładowanie...

Jan Wieczorkowski i twórcy filmu "The Bartender" gośćmi festiwalu Orange Kino Letnie

Jan Wieczorkowski i twórcy filmu "The Bartender" gośćmi festiwalu Orange Kino LetnieŹródło: Studio Munka-SFP
d3yzgb9
d3yzgb9

W poniedziałek, 21 lipca zapraszamy na wyjątkowy pokaz filmu "The Bartender" - premierowe 11 minut polskiej produkcji science-fiction. Przed seansem z widzami festiwalu Orange Kino Letnie w Sopocie spotkają się twórcy filmu: reżyser Piotr Budzowski, producent Jan Macierewicz oraz koproducent i odtwórca głównej roli Jan Wieczorkowski.

Na spotkanie z twórcami zapraszamy o godzinie 17.00 do ogródka kawiarni festiwalowej LET’S ART CAFE, mieszczącej się tuż obok słynnej fontanny na murowanej części sopockiego Molo. Goście opowiedzą o inspiracji światowym kinem science-fiction, kulturą barową i nowych technologiach w rękach niezależnych filmowców. O godzinie 22.00 w kinie na Molo, tuż przed regularną projekcją festiwalową, odbędzie się premierowy pokaz filmu „The Bartender”.

Profesjonalnie zrealizowana, krótkometrażowa etiuda (za zdjęcia odpowiada Bartosz Nalazek, asystent Janusza Kamińskiego, współpracujący m.in.: przy filmie „Lincoln” Stevena Spielberga) jest, jak zapowiada reżyser – tematem na film fabularny, lub mini serial. To historia Jacoba (Jan Wieczorkowski) – człowieka, który stracił wszystko i staje w obliczu śmierci. Pomóc może mu jedynie, otoczony aurą tajemnicy i grozy, tytułowy Bartender (Tomasz Tyndyk). W kolejny poniedziałek – 28 lipca o godzinie 20.30, twórcy „The Bartender” zaprezentują swój film publiczności festiwalowej na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem.

Już 31 lipca, w czwartek - następne spotkanie z wyjątkowym gościem. Z widzami Orange Kina Letniego w Sopocie spotka się Bodo Kox, reżyser filmu „Dziewczyna z szafy”, wyświetlanego w cyklu „Made in Poland”.

Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane – największy wakacyjny festiwal filmowy zaprasza widzów codziennie, przez 62 dni wakacji, do kin plenerowych na Molo i przy Krupówkach. Seansom towarzyszą spotkania z gośćmi festiwalu, m.in.: twórcami filmowymi, aktorami oraz autorami książek z wakacyjnej biblioteki Wielkiej Litery. Kalendarium wszystkich atrakcji festiwalu znajduje się w aplikacji mobilnej do pobrania bezpłatnie z App Store i Google Play oraz na www.orangekinoletnie.wp.pl

d3yzgb9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yzgb9