Trwa ładowanie...

Janusz Kondratiuk nie żyje. Znamy jego ostatnią wolę. Dotyczyła dzieci

W poniedziałek 7 października zmarł reżyser Janusz Kondratiuk. Krótko przed śmiercią w jednym z wywiadów opowiedział o swojej ostatniej woli dotyczącej dzieci.
Share
Janusz Kondratiuk chciał częściej widywać się z dziećmi
Janusz Kondratiuk chciał częściej widywać się z dziećmiŹródło: East News
d1atwsz

Janusz Kondratiuk udzielił wywiadu dziennikowi "Fakt" 22 września. Do tej pory niewiele osób wiedziało, kim są dzieci reżysera. On sam mówił publicznie o nich bardzo niewiele.

Dzieci Kondratiuka urodziły się w Austrii. Reżyser sam tam mieszkał 20 lat, wyemigrował w czasie stanu wojennego. Często syn i córka odwiedzały go w Polsce, jednak ostatecznie wracały do Austrii. Wola Kondratiuka była taka, by częściej się z nimi widywać i były bliżej niego. Przyznał też, że chciałby, żeby miały w Polsce własną firmę, którą wspólnie by zarządzali.

- Bardzo bym chciał, aby oboje wrócili i założyli w Polsce wspólny biznes. To moje marzenie - wyznał. Dodajmy, że jego dzieci skończyły już studia - syn jest po marketingu, a córka po uczelni rolniczej.

d1atwsz

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother": Mama Mateusza odwiedziła dom Wielkiego Brata

Janusz Kondratiuk zmarł 7 października w swoim domu w podwarszawskim Łosiu. Zmagał się z żółtaczką i rakiem trzustki. Na swoim koncie ma takie filmy jak m.in. "Jak zdobyć pieniądze, kobietę i sławę", "Klakier", "Głos", "Faceci do wzięcia" i "Jak pies z kotem". Miał 76 lat.

d1atwsz

Podziel się opinią

Share
d1atwsz
d1atwsz