Trwa ładowanie...

Jared Leto Doktorem Strange

Share
Jared Leto Doktorem Strange
doo1kzk

W sieci pojawiły się plotki mówiące, że Jared Leto jest jednym z głównych kandydatów do roli Doktora Strange w nowej superprodukcji Marvela.

Reżyserią filmu ma zająć się Scott Derrickson ("Sinister"). Udział Leto nie został jeszcze potwierdzony, aczkolwiek gwiazdor mówił niedawno, że znowu chce grać. - Szukam nowych scenariuszy i czytam te, które dostałem - stwierdził w jednym z wywiadów udzielonych przy okazji premiery "Witaj w klubie". Kreacja w tym dramacie przyniosła mu Oscara i szereg innych nagród.

doo1kzk

Przypomnijmy, że "Doctor Strange" będzie adaptacją popularnego komiksu stworzonego przez Stana Lee i Steve'a Ditko. Jest to historia neurochirurga, który po wypadku nie może dalej operować. Nadzieję na wyleczenie daje mu pewien tybetański mnich, który pragnie zostać jego nauczycielem. W dalekich Himalajach doktor Strange nie tylko dochodzi do zdrowia, ale też poznaje tajniki czarnoksięstwa.

Scott Derrickson zasłynął filmami "Egzorcyzmy Emily Rose" oraz "Sinister". W lipcu do polskich kin trafi jego najnowsze dzieło, horror "Zbaw nas ode złego".

Dorobek grupy Jareda Leto - 30 Seconds to Mars - zamyka album "Love, Lust, Faith and Dreams" z maja 2013 roku.

doo1kzk

Podziel się opinią

Share
doo1kzk
doo1kzk