Trwa ładowanie...

Joanna Kulig najlepszą aktorką w Europie. Zwariowała ze szczęścia

Gwiazda "Zimnej wojny" nie mogła być na rozdaniu "europejskich Oscarów", ale śledziła galę na żywo w internecie. Kiedy wyczytano jej nazwisko, oszalała z radości.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Joanna Kulig najlepszą aktorką w Europie. Zwariowała ze szczęściaŹródło: Instagram.com
d1zm6nj

15 grudnia w Sewilli po raz 31. rozdane zostały najważniejsze nagrody filmowe w Europie. "Oscary" przyznawane są w kilku kategoriach - w tym dla najlepszego filmu, reżysera, aktorki i aktora w Europie. Ogromne wyróżnienie i prestiż. A w tym roku listę zdominowali Polacy.

Joanna Kulig uznana najlepszą aktorką w Europie nie mogła być na rozdaniu nagród, gdyż przebywa w Hollywood. To właśnie tam oglądała relację i zapewne gdyby nie była w siódmym miesiącu ciąży, skakałaby z radości po wyczytaniu jej nazwiska. Filmik z reakcją po przyznaniu nagrody zamieściła na Instagramie:

W zastępstwie Kulig nagrodę dla najlepszej aktorki odebrał reżyser Paweł Pawlikowski, który wytłumaczył jej nieobecność i odczytał z telefonu podziękowania, które mu wcześniej przesłała.

d1zm6nj

Tegoroczna gala Europejskich Nagród Filmowych, którą otworzyła charyzmatyczna Rossy de Palma, była prawdziwym świętem europejskiego kina i hołdem dla demokracji i różnorodności. A także ogromnym sukcesem polskich filmowców. Oprócz Kulig nagrodę za najlepszy scenariusz odebrał Paweł Pawlikowski, który ze sceny dziękował swojej żonie Najlepszą animacją okazał się "Jeszcze dzień życia" - polska koprodukcja o Ryszardzie Kapuścińskim.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1zm6nj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zm6nj