Trwa ładowanie...
ashton kutcher

''Jobs'': Interesujący. Bogaci. Nietypowi. Technologicznie zakręceni.

Share
''Jobs'': Interesujący. Bogaci. Nietypowi. Technologicznie zakręceni.
Źródło: Monolith Films
d3kxlvo

<a href="http://film.wp.pl/ashton-kutcher-6032121028866689c">Ashton Kutcher</a> przygotowując się do roli Jobsa wystudiował do perfekcji jego chód, sposób mówienia, charakterystyczną gestykulację. Łączy ich coś jeszcze: obaj bez mrugnięcia zostawiali swoje miłości.

Jobs swoje pierwsze dziecko, Lisę, uznał dopiero po latach. Twierdził, że nie byłby w stanie spłodzić dziecka, mimo że wyniki testów na ojcostwo były jednoznaczne. Kutcher swój najbardziej znany medialnie związek ze starszą od siebie o 16 lat Demi Moore zakończył burzą medialną. Tymczasem już 30 sierpnia**Ashtona Kutchera**będzie można zobaczyć na ekranach kin właśnie w roli Jobsa – egocentryka, ekscentryka a zarazem wizjonera i geniusza.

Steve Jobs był jedną z kluczowych postaci końca XX wieku. Nie ukończywszy nigdy studiów, pokazał wszystkim dookoła, że posiadając wspaniałą wizję i żelazną determinację oraz bezwzględnie trzymając się raz wyznaczonego celu, można zmienić świat. Jobs był współzałożycielem firmy Apple, a także głównym wynalazcą pierwszych domowych komputerów.

To właśnie dzięki jego uporowi i talentowi lata później do życia zostały powołane takie produkty jak iPad czy iMac, które stanowią dzisiaj dla wielu ludzi podstawę codziennego życia. „JOBS” Joshuy Michaela Sterna to film, który pokazuje początki kariery Steve’a Jobsa oraz wszystkie przeszkody, które musiał pokonać, by móc zrealizować swą nieposiadającą ekwiwalentów w ówczesnej rzeczywistości wizję. Opowiadając o niezwykłym mężczyźnie, który zmienił świat, twórcy „JOBS” pokazują również stojącego za legendą człowieka z krwi i kości.

W rolach głównych występują Ashton Kutcher, Dermot Mulroney, Matthew Modine, Josh Gad, Lukas Haas, J.K. Simmons oraz James Woods. Reżyserii „JOBS” podjął się Joshua Michael Stern na podstawie scenariusza Matta Whiteleya.

Film w kinach już od 30 sierpnia 2013 roku!

d3kxlvo

Podziel się opinią

Share
d3kxlvo
d3kxlvo