Trwa ładowanie...
d12dhuo

John Legend i Rita Ora śpiewają dla broadwayowskiego marzyciela

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
John Legend i Rita Ora śpiewają dla broadwayowskiego marzyciela
d12dhuo

John Legend i Rita Ora szykują piosenki na soundtrack towarzyszący broadwayowskiej wersji musicalu "Marzyciel" ("Finding Neverland").

Wytwórnia Republic Record wyda kompilację "Finding Neverland (Songs From the Musical)". Premierę wydawnictwa zaplanowano na 21 kwietnia. Muzykę do scenicznej wersji filmu "Marzyciel" napisali Gary Barlow oraz Elliott Kennedy. Na płytę trafią utwory Johna Legenda, Rity Ory czy Nicka Jonasa. Wcześniej udział w projekcie zapowiedziała też Jessie J.

Musical "Finding Neverland" podobnie jak film "Marzyciel" opowiada o przyjaźni autora "Piotrusia Pana" J. M. Barriego z Sylvią Llewelyn-Davies i jej dziećmi. Relacja ta miała bezpośredni wpływ na powstanie najbardziej znanej książki pisarza. W filmie z 2004 roku główne role zagrali Johnny Depp i Kate Winslet. W spektaklu występują Matthew Morrison, Kelsey Grammer i Laura Michelle Kelly. Premiera odbędzie się 15 kwietnia w Lunt-Fontanne Theater w Nowym Jorku.

John Legend i Rita Ora wystąpili ostatnio na gali wręczenia Oscarów. Legend został też wyróżniony nagrodą Akademii za piosenkę "Glory" z dramatu "Selma".

d12dhuo

Podziel się opinią

Share
d12dhuo
d12dhuo