Trwa ładowanie...
d4aau0d

John Travolta i Olivia Newton-John znowu razem. Minęło 41 lat

John Travolta i Olivia Newton-John stworzyli niezapomnianą filmową parę w musicalu "Grease" z 1978 r. Ostatnio znowu mogli się poczuć jak Danny i Sandy, wkładając swoje dawne kostiumy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od premiery musicalu "Grease" minęło już 41 lat
Od premiery musicalu "Grease" minęło już 41 lat (Getty Images)
d4aau0d

Choć od premiery "Grease" minęło już 41 lat, film Randala Kleisera cieszy się niesłabnącą popularnością. W piątek 13. grudnia na Florydzie odbył się specjalny pokaz "Grease", który swoją obecnością uświetnili odtwórcy głównych ról: John Travolta i Olivia Newton-Jones. "Pierwszy raz w kostiumach od czasu, kiedy go kręciliśmy" – napisała Newton-John na Instagramie pod zdjęciem z Travoltą.

Odtwórcy ról Danny'ego i Sandy po premierze "Grease" spotykali się wielokrotnie i widać, że ciągle darzą się wielką sympatią. Dopiero teraz mieli jednak okazję znowu założyć ikoniczne stroje roztańczonych i rozśpiewanych nastolatków.

d4aau0d

Co ciekawe, kręcąc "Grease" Newton-John miała już prawie 30 lat (Travolta jest od niej 6 lat młodszy). Niektórzy kręcili nosem, że aktorka jest za stara, by wcielić się w licealistkę. Producent był jednak całym sercem za jej kandydaturą, dzięki czemu Newton-John otrzymała rolę Sandy i zdobyła ogromną popularność.

Niestety w życiu prywatnym nie miała lekko. 71-latka ma za sobą nieudane małżeństwo, drugi mąż najprawdopodobniej sfingował swoją śmierć i ukrywa się w Meksyku. Największe problemy w jej życiu pojawiały się jednak w gabinetach lekarskich, gdzie już trzykrotnie usłyszała wstrząsającą diagnozę: rak (czytaj więcej tutaj).

Obejrzyj: Aleksandra Woźniak kończy studia. Coraz bardziej odchodzi od aktorstwa

d4aau0d

Podziel się opinią

Share

d4aau0d

d4aau0d