Trwa ładowanie...

Johnny Depp znowu przerobił tatuaż byłej żony. Cztery litery, a tyle możliwości

Gwiazdor postanowił jeszcze raz wbić szpilę Amber Heard, zmieniając tatuaż z jej pseudonimem. Zaczęło się od wyzwiska, teraz ma na ciele krótkie podsumowanie burzliwego związku z aktorką.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Johnny Depp znowu przerobił tatuaż byłej żony. Cztery litery, a tyle możliwościŹródło: ONS.pl
d4lqbkh

Aktorska para rozeszła się w 2016 r. po zarzutach stosowania przez Deppa przemocy domowej. Heard prezentowała nawet zdjęcia z posiniaczoną twarzą. W ramach ugody kobieta miała dostać od byłego męża 7 mln dol., które przekazała na cele charytatywne.

Depp symbolicznie zakończył ten związek zmianą tatuażu – na palcach prawej dłoni miał wytatuowany przydomek Heard – "Slim" ("Szczupła"). Dodając kilka kresek przerobił to na "Scum" ("Szumowina"), ale to mu nie wystarczało.

Tommy Henriksen, kolega Deppa z kapeli Hollywood Vampires, pokazał na Instagramie najnowszą przeróbkę tatuażu aktora. Teraz w miejscu litery "U" widnieje "A" stylizowane na punkowy symbol anarchii. Całość układa się zaś w "Scam", czyli "Oszustwo".

Depp nigdy nie przyznał się do bicia żony, choć Amber Heard nie jest odosobniona w oskarżaniu go o przemoc. Niedawno do sądu trafił pozew członka ekipy, który pracował z aktorem w zeszłym roku. Mężczyzna utrzymuje, że kiedy prosił Deppa o opuszczenie planu zdjęciowego, gwiazdor go zwyzywał i uderzył w żebra. Trzy dni później poszkodowany członek ekipy stracił pracę.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4lqbkh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lqbkh