Trwa ładowanie...
d2u2zf8

Jonah Hill i Miles Teller z kontraktem dla Pentagonu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jonah Hill i Miles Teller z kontraktem dla Pentagonu
d2u2zf8

W najnowszym filmie Todda Philipsa ("Kac Vegas") Jonah Hill i Miles Teller będą się ćwiczyć w strzelaniu i oszukiwaniu władz. W sieci pojawiło się właśnie pierwsze oficjalne zdjęcie z produkcji.

Obraz nie posiada jeszcze tytułu, chociaż do niedawna istniał w mediach społecznościowych pod hashtagiem #ArmsAndTheDudes.

Historię zainspirowały prawdziwe wydarzenia - losy dwóch młodych mężczyzn, Efraima Diveroliego i Davida Packouza, którzy wygrali przetarg Pentagonu na zamówienie warte grube miliony dolarów. Mieli dostarczyć broń sprzymierzeńcom USA w Afganistanie. Później okazało się, że oszukiwali.

d2u2zf8

Za podstawę scenariusza posłużył artykuł z "Rolling Stone'a" pióra Guya Lawsona (później przekształcony w książkę "The Stoner Arms Dealers: How Two American Kids Became Big-Time Weapons Traders"). Materiał na potrzeby filmu opracował sam Phillips we współpracy z Stephenem Chinem i Jasonem Smilovicem.

Hill opisał projekt jako "najbardziej szalony film, w którym kiedykolwiek grał". Obok niego i Milesa Tellera w obrazie gra m.in. Ana de Armas.

Pierwszy oficjalny fotos można obejrzeć pod tym adresem.

d2u2zf8

Podziel się opinią

Share

d2u2zf8

d2u2zf8