Trwa ładowanie...

"Judy": Renée Zellweger wcieli się w legendarną aktorkę w filmie biograficznym

Już niedługo odbędzie się premiera "Judy", filmu biograficznego o życiu i karierze Judy Garland. Kultową aktorkę zagra Renée Zellweger.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Judy": Renée Zellweger wcieli się w legendarną aktorkę w filmie biograficznymŹródło: Getty Images
d45rx60
d45rx60

Renée Zellweger jako Judy Garland - metamorfoza aktorki

Reene Zellweger przeszła wielką metamorfozę i wykonała ogrom pracy, by jak najlepiej odegrać Judy Garland. Aktorka twierdzi nawet, że przygotowywała się do niej całe życie. Jeszcze gdy była małym dzieckiem, w jej domu rozbrzmiewał głos Garland. Później, już jako dorosła kobieta, Zellweger w barze karaoke w Japonii dała popis swojego talentu, śpiewając "Somewhere Over the Rainbow". Teraz zobaczymy, jak poradziła sobie z utworem w filmie.

Rupert Goold, reżyser filmu "Judy", twierdzi, że Zellweger i Garland są związane talentem do przetrwania.

- Renée miała siłę i umiejętność wyrwania się z centrum uwagi na pewien czas, aby przemyśleć, kim jest i jakie są jej wartości. Niektórzy naprawdę to uszanowali, a niektórzy ludzie plotkowali o tym - i myślę, że jest to bardzo bliskie Judy - mówi Goold.

d45rx60

"Judy": Fabuła filmu o Judy Garland

"Judy" opowiada o życiu Judy Garland, która w 1969 r. przyjechała do Londynu, by dać tam serię wyprzedanych koncertów w Talk of the Town. Gwiazda borykała się ze zmęczeniem, uzależnieniem i problemami osobistymi. Garland zmarła wieku 47 lat w Londynie ze względu na przedawkowanie barbituranów.

Garland zdobyła popularność w 1939 r. Po "Czarnoksiężniku z krainy Oz" Garland otrzymywała mnóstwo atrakcyjnych propozycji. Ogromna presja zmuszała ją do pracy ponad siły. Ostatecznie aktorka uzależniła się od alkoholu i leków, wpadła w depresję, co doprowadziło do kilku prób samobójczych. Garland zmarła 22 czerwca 1969 r., w tym roku obchodzona była 50. rocznica jej śmierci.

W nadchodzącej produkcji oprócz Renée Zellweger, która zagra tytułową rolę, pojawią się również Jessie Buckley, Finn Wittrock, Rufus Sewell oraz Michael Gambon.

Światowa premiera filmu "Judy" zapowiadana jest na 27 września 2019 r.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Pućlecka: "Kontrasty się fajnie sprzedają"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d45rx60
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45rx60