Trwa ładowanie...
dlnhzh2

''Jurassic World'' bez doktora Alana Granta

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Jurassic World'' bez doktora Alana Granta
dlnhzh2

W nowym filmie z serii "Park jurajski" zabraknie *Sama Neilla.*

W poprzednich odsłonach aktor wcielał się w postać doktora Alana Granta. Niestety, bohater nie pojawi się w nowym filmie,"Jurassic World".

- Jestem pewien, że to będzie świetny film, ale nie jestem tam potrzebny - oznajmił Neill. - Twórcy postawili na nowych aktorów i nowe rozwiązania. Nie odmówiłbym roli w tej produkcji, ale niestety nie dostałem takiej propozycji. Życzę wszystkiego dobrego nowej ekipie.

dlnhzh2

Przypomnijmy, że akcja czwartej części "Parku Jurajskiego" rozgrywać się będzie 22 lata po wydarzeniach z oryginalnego filmu. Bohaterowie ponownie znajdą się na znanej z poprzednich filmów fikcyjnej wyspie Isla Nublar. John Hammond spełnił swoje marzenie - wyspa stała się parkiem rozrywki, który każdego roku przyciąga 10 milionów gości. Z pozoru wydaje się, że w przybytku zadbano o wszelkie środki bezpieczeństwa, jednak szybko okazuje się, że natury nie da się tak łatwo okiełznać.

W obsadzie znaleźli się Bryce Dallas Howard, Ty Simpkins, Nick Robinson i Chris Pratt. Za produkcję odpowiada Steven Spielberg, a za reżyserię - Colin Trevorrow. Premiera planowana jest na czerwiec 2015 roku.

Sama Neilla można było ostatnio podziwiać w serialu "Peaky Blinders".

dlnhzh2

Podziel się opinią

Share
dlnhzh2
dlnhzh2