Trwa ładowanie...
kocham cię
02-12-2014 12:36

Już 520 000 widzów obejrzało "Dzień dobry, kocham cię"

Już 520 000 widzów obejrzało "Dzień dobry, kocham cię"Źródło: ons.pl
d4jd5pz
d4jd5pz

Nic tak nie poprawia Polakom humoru, jak seans *"Dzień dobry, kocham cię"! W temacie rozbawiania widzów nowa komedia twórców "Tylko mnie kochaj" z Basią Kurdej-Szatan, Maciejem Musiałem i Pawłem Domagałą pozostaje bezkonkurencyjna i już teraz może pochwalić się imponującą frekwencją blisko 520 000 widzów! To drugi z najlepszych wyników kinowych komedii w 2014 roku.*

„Dzień dobry, kocham cię” to nie tylko sukcesy frekwencyjne, ale i wielka popularność filmu w polskim Internecie, gdzie doskonale radzi sobie promujący go teledysk. Wideoklip do nowej wersji hitu „Dzień dobry, kocham cię” z repertuaru grupy Strachy Na Lachy, wykonanej wspólnie przez Barbarę Kurdej-Szatan i zdobywcę tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards – Libera obejrzało w Youtube prawie 2 000 000 użytkowników!

Ciesząc się z wyników filmu i teledysku, prezentujemy nowe plakaty do „Dzień dobry, kocham cię” z wizerunkami zakochanych w sobie Basi i Szymona, w których w filmie z wdziękiem wcielają się Barbara Kurdej-Szatan i przystojniak Aleksy Komorowski.

„Dzień dobry, kocham cię” to pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki trzydziestolatków, których losy śledzimy od ich przypadkowego spotkania, niespodziewanego rozstania, przez żmudne, wzajemne poszukiwania w dżungli wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału na… ślubnym kobiercu.

d4jd5pz

Szymon (Aleksy Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Szymon i Basia zakochują się w sobie od pierwszego… zderzenia. Niestety, seria pechowych zbiegów okoliczności powoduje, że zaraz potem tracą kontakt. Od tej pory robią wszystko, by się wzajemnie odnaleźć. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.

W nowym filmie producentów „Śniadania do łóżka”, „To nie tak jak myślisz, kotku” i reżysera Ryszarda Zatorskiego, autora największych kinowych hitów ostatnich lat „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!” – po raz pierwszy w głównych rolach na dużym ekranie wystąpili – najpopularniejsza polska blondynka, Barbara Kurdej-Szatan i przystojniak, Aleksy Komorowski („Wszystko przed nami”, „Cisza nad rozlewiskiem”). Towarzyszą im: Olga Bołądź („Skrzydlate świnie”, „Nad życie”, „Dziewczyna z szafy”), Paweł Domagała („80 milionów”, „Wkręceni”), Anna Dereszowska („Lejdis”, „Nigdy nie mów nigdy”, „Randka w ciemno”), Łukasz Garlicki („Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „BrzydUla”), Weronika Książkiewicz („Podejrzani zakochani”, „Ile waży koń trojański?”), Maciej Musiał („Mój biegun”, „Rodzinka.pl”), niezawodny Marian Dziędziel („Wesele”, „Drogówka”) i legenda polskiej komedii – Jacek Fedorowicz („Nie ma róży bez ognia”).

d4jd5pz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jd5pz