Trwa ładowanie...

"Kamienie na szaniec" na DVD i Blu-ray

Share
"Kamienie na szaniec" na DVD i Blu-ray
Źródło: Monolith Films
d16w7wa

Już dziś długo wyczekiwana premiera DVD/Blu-ray jednego z najgłośniejszych filmów roku. *"Kamienie na szaniec" do kupienia w dobrych sklepach, a także z najnowszym wydaniem tygodnika Newsweek.*

Utalentowani młodzi aktorzy (Tomasz Ziętek, Marcel Sabat, Kamil Szeptycki) obok uznanych gwiazd polskiego kina (Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Andrzej Chyra, Krzysztof Globisz, Olgierd Łukaszewicz, Marian Dziędziel) zagrali w opartym na słynnej powieści Aleksandra Kamińskiego filmie Roberta Glińskiego („Cześć, Tereska”, „Świnki”) ze zdjęciami Pawła Edelmana („Pianista”, „Katyń”).

Rudy. Zośka. Alek. Szare Szeregi. Opowieść o bohaterstwie, które ma wielką cenę i o walce, która stała się legendą. Byli młodzi, spragnieni życia. Nie było dla nich rzeczy niemożliwych. Pewnego dnia obudzili się w świecie, w którym nie było już miejsca na marzenia. Stanęli przed wyborem: pochylić pokornie głowy albo zaryzykować własne życie.

Nie mieli doświadczenia ani broni, ale znaleźli w sobie odwagę i siłę, by sprzeciwić się hitlerowskiej machinie. Wierzyli w przyjaźń, wolność, w Polskę. Mieli ideały. Weszli na drogę, z której nie było odwrotu. Byli jak kamienie rzucane na szaniec…

W sklepach wydanie DVD pojawi się w formie bookletu – oprócz płyty z filmem zawierać będzie kadry z filmu, fotosy z planu, eksplikację reżysera oraz wywiady m.in. z operatorem Pawłem Edelmanem oraz młodymi odtwórcami ról Zośki, Rudego i Alka. Zarówno płyta DVD jak i Blu-ray wzbogacona zostanie o ok. 60-minutowy audiowizualny materiał dodatkowy, zawierający między innymi: kulisy powstawania filmu, wywiady z twórcami i aktorami, usunięte sceny, alternatywne zakończenie, a także teledysk z hitem Dawida Podsiadło oraz komentarze audio reżysera i aktorów (do odtworzenia w trakcie trwania filmu).

d16w7wa

Podziel się opinią

Share
d16w7wa
d16w7wa