Trwa ładowanie...
kamienie na szaniec

''Kamienie na szaniec'' obejrzało już ponad pół miliona widzów!

Share
''Kamienie na szaniec'' obejrzało już ponad pół miliona widzów!
Źródło: Monolith Films
d3r7why

Kamienie na szaniec”, mają na swoim koncie kolejny frekwencyjny sukces. W ciągu niecałych dwóch tygodni film zobaczyło ponad pół miliona widzów!

Premierze filmu „Kamienie na szaniec” od samego początku towarzyszyły wielkie emocje. Już dziś można powiedzieć, że zasługuje na miano jednego z najgłośniejszych polskich filmów. W weekend premierowy produkcję obejrzało ponad 107 tys. widzów. W ciągu kolejnych dwunastu dni ten wynik został pięciokrotnie zwiększony. Sale, w których odbywają się seanse mają stu procentową frekwencję, a kina zmieniają repertuar, by umożliwić wszystkim chętnym obejrzenie filmu. Równie spektakularnym sukcesem może poszczycić się fanpage promujący film, który zgromadził już ponad 55 tysięcy fanów.

Zwiastun filmu:

Kamienie na szaniec” to historia, obok której nie można przejść obojętnie i która nadal jest ważna dla wielu Polaków – świadczy o tym nie tylko sukces frekwencyjny. Uroczyste premiery filmu w Warszawie, Lublinie i Krakowie zakończyły się owacjami na stojąco.

Internauci oszaleli na punkcie nowego singla Dawida Podsiadło do „Kamieni na szaniec”! Na kanale Youtube piosenkę i klip „4:30” odtworzyło już ponad pół miliona osób. Płyta ze ścieżką dźwiękową z filmu od 4 marca jest już w sprzedaży.

d3r7why

Podziel się opinią

Share
d3r7why
d3r7why