Trwa ładowanie...

Kanadyjska superprodukcja "Szybcy i śnieżni" w kinach od 31 stycznia!

Zgrana paczka przyjaciół uczy się rywalizacji na torze saneczkowym. Przy okazji tej zachwycającej przygody dzieci dowiadują się czegoś ważnego o przyjaźni i lojalności. "Szybcy i śnieżni" z gościnnym udziałem Igora "Igo" Walaszka w kinach od 31 stycznia!

Share
Kanadyjska superprodukcja "Szybcy i śnieżni" w kinach od 31 stycznia!
Źródło: Materiały prasowe
dfhk6ax

Do śniegu, gotowi, start! W wielkim saneczkowym wyścigu zwycięzca może być tylko jeden – genialny wynalazca Franki. Liczą się szybkość, spryt i dobra zabawa. Emocje sięgają śnieżnego zenitu, gdy do wyścigu dołącza tajemniczy Zac, a spektakularna maszyna Frankiego nieoczekiwanie rozpada się tuż przed linią mety!

Zobacz zwiastun:

Kto wygra finałowy pojedynek i zgarnie złoty puchar? Czy potrzeba zwycięstwa okaże się silniejsza od przyjaźni i jak wiele można poświęcić dla wygranej? Szykuje się dużo śniegu, dużo śmiechu i dużo zabawy.

dfhk6ax

Filmowy debiut Igora "Igo” Walaszka, który użyczył głosu Zacowi i zaśpiewał piosenkę otwierającą! Kanadyjska superprodukcja, która zachwyca humorem, wartką akcją i śnieżną aurą, w kinach już od 31 stycznia! Kategoria wiekowa 5+.

Zobacz wideo:

"Szybcy i śnieżni" (tyt. oryg. Racetime 2). Kategoria wiekowa 5+. Kraj produkcji: Kanada, 2018. Czas: 89’. Dubbing, animacja.

reżyseria: Benoit Godbout, Jean-François Pouliot , François Brisson
scenariusz: Paul Risacher, Claude Landry, Maxime Landry
projekt graficzny: Singing Frog Studio
zdjęcia: Jean-François Pouliot
muzyka: Dumas, Martin Roy
producent: Marie-Claude Beauchamp, Sophie Roy
produkcja: Carpediem Film & TV
nośnik: DCP
dystrybucja: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

Data premiery: 31 stycznia 2020 r.

dfhk6ax

Podziel się opinią

Share
dfhk6ax
dfhk6ax