Trwa ładowanie...

"Kapitan Szablozęby i skarb piratów": Oto blady (po)strach Karaibów

"Kapitan Szablozęby i skarb piratów": Oto blady (po)strach KaraibówŹródło: East news
d46981f
d46981f

29 maja na ekrany kin trafi *"Kapitan Szablozęby i skarb piratów" – wielki hit skandynawskich kin! W pierwszy weekend wyświetlania w Norwegii "Szablozęby" ustanowił rekord otwarcia rodzimej produkcji w całym 2014 roku.*

Dystrybucją filmu na terenie Skandynawii zajął się norweski oddział firmy Walt Disney Company, co samo w sobie stanowi znak jakości, potwierdzając familijne i rozrywkowe walory produkcji.

Kapitan Szablozęby, postrach mórz i oceanów od Karaibów aż po kraniec świata, wraz ze swoją nieustraszoną załogą powraca do rodzimego portu. Podczas niebezpiecznej podróży w ręce piratów wpadła stara mapa, która wskazuje drogę na legendarną Wyspę Skarbów. Jak głosi plotka, skarbiec króla wyspy kryje wielkie bogactwo. Kapitan Szablozęby już szykuje się do rejsu, jednak chciwy konkurent, Bjorn Wredny, kradnie mu ukochany statek – „Mroczną Damę”. Złodziej nie wie, że pod pokładem skrył się 11-letni Paluch. Chłopiec, który od najmłodszych lat marzy o służbie pod banderą trupiej czaszki, ma teraz niepowtarzalną okazję, aby dowieść swojej przydatności. Dzięki odwadze i pomysłowości Palucha, Szablozębemu udaje się odzyskać okręt. Chłopiec zostaje oficjalnie przyjęty do załogi „Mrocznej Damy” i razem z piratami wyrusza na wyprawę swojego życia.

"Kapitan Szablozęby i skarb piratów" w kinach od 29 maja.

d46981f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46981f