Trwa ładowanie...

Karolina Sawka w odważnych scenach. Mała Nel zmieniła się nie do poznania

Karolina Sawka długo kazała czekać na swój powrót. Dziecięca gwiazda hitu z 2001 r. przez kilkanaście lat była nieobecna w show-biznesie, ale to już przeszłość, gdyż niedawno znowu pojawiła się na dużym ekranie. Ponadto występuje w przedstawieniu teatralnym, w którym nie może sobie pozwolić na wstyd przed publiką.

Share
Karolina Sawka w odważnych scenach. Mała Nel zmieniła się nie do poznania
Źródło: Instagram.com
d21xyl8

Pojawiła się w świecie kina jako 8-letnia odtwórczyni Nel w ciepło przyjętej ekranizacji Sienkiewiczowskiego "W pustyni i w puszczy", którą obejrzało w kinach ponad 2,2 mln widzów. Wszyscy wróżyli dziewczynce świetlaną przyszłość, jednak młoda aktorka za namową rodziców poświęciła się nauce i zerwała z filmem. Na szczęście nie na zawsze.

Od 17 listopada Sawkę można oglądać w obrazie "Soyer", który jest filmem dyplomowym studentów Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Zarówno przed jak i za kamerą stanęli przedstawiciele nowego pokolenia polskich filmowców. Uroczysta premiera "Soyera” odbyła się 16 listopada w Warszawie. W wydarzeniu wzięli udział reżyser, młodzi aktorzym, m.in. Maciej Musiałowski i Cezary Kołacz, oraz przedstawiciele świata kultury i sztuki.

Ponadto córka Henryka Sawki związała się z Teatrem Żelaznym w Katowicach, w którym od kilku miesięcy występuje w przedstawieniu "Jabłko" w reżyserii Artura Barcisia. Sawka wciela się w postać młodej kochanki i jak widać na zdjęciu zamieszczonym na Instagramie – aktorka prezentuje nieznane oblicze, biorąc udział w odważnych, rozbieranych scenach.

Karolina Sawka o aktorstwie:

d21xyl8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21xyl8
d21xyl8