Trwa ładowanie...
d1jlpcl
Karolina Sawka to gotowy materiał na gwiazdę filmową. Filmowa Nel szykuje się do powrotu
Aktualności

Karolina Sawka to gotowy materiał na gwiazdę filmową. Filmowa Nel szykuje się do powrotu

Na plan filmowy weszła, gdy miała 8 lat. Sławę przyniosła jej rola Nel w ciepło przyjętej ekranizacji sienkiewiczowskiego „W pustyni i w puszczy”, które w 2001 roku obejrzało w kinach ponad 2,2 mln widzów. Choć wydawało się, że wielka kariera stoi przed nią otworem, Karolina Sawka, za namową rodziców, usunęła się w cień. Jak wyjaśnia, nie miała wtedy wiele do zaoferowania jako aktorka. Marzeń o graniu jednak nie porzuciła i po 15 latach wraca jako gotowy materiał na gwiazdę filmową. Zobaczcie, jak swobodnie czuje się przed kamerą. Trudno również odmówić jej wyjątkowej urody. Jakie ma plany na przyszłość? Na to i wiele innych pytań odpowiedziała w "Dzień Dobry TVN"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1jlpcl

Jako śliczna dziewczynka była niemal całkowitym zaprzeczeniem krzykliwej, złotowłosej Nel z roku 1973, którą wykreowała Monika Rosca. W grudniu Sawka skończy 25 lata. Jak sama mówi wraca w momencie, gdy swoim aktorstwem ma coś do zaproponowania.

- Chciałam podjeść do tego z dystansem i żeby to nie była decyzja pochopna - wyjaśniła w studiu programu. Co studiowała? Jakie są jej plany zawodowe? Zdradziła też swoje marzenia aktorskie.

AKPA
d1jlpcl

Podziel się opinią

Share

d1jlpcl

d1jlpcl