Trwa ładowanie...
d4838be

Katey Sagal uwodzi mężczyzn w ''Dirty Dancing''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katey Sagal uwodzi mężczyzn w ''Dirty Dancing''
d4838be

Katey Sagal zasiliła obsadę serialu "Dirty Dancing".

Bohaterką telewizyjnego remake'u kultowego filmu "Wirujący seks" jest Frances "Baby" Houseman, która spędza wakacje z rodziną w Catskills. Na miejscu poznaje atrakcyjnego instruktora tańca, Johnny'ego Castle. Akcja filmu rozgrywa się w latach 60. ubiegłego stulecia.

W roli głównej, Baby Houseman, zobaczymy Abigail Breslin, która zastąpi Jennifer Grey. Debra Messing zagra Marjorie Houseman (oryginalnie Kelly Bishop), matkę głównej bohaterki, Baby. Bruce Greenwood wcieli się w jej ojca (oryginalnie zagrał go Jerry Orbach), a Nicole Scherzinger w Penny, partnerkę Johnny'ego (Colt Prattes, oryginalnie Patrick Swayze), którą w filmie z 1987 roku portretowała Cynthia Rhodes. Sarah Hyland pojawi się jako Lisa Houseman, siostra Baby. Shane Harper sportretuje kelnera Bobby'ego, z którym umawia się Lisa. Trevor Einhorn zagra natomiast Neila Kellermana, dziedzica kurortu w Catskills.

d4838be

Teraz dołączyła Katey Sagal, która pojawi się w roli Vivian Pressman, dojrzałej kobiety lubiącej uwodzić młodych mężczyzn.

Trwający łącznie 3 godziny projekt szykują Jessica Sharzer ("American Horror Story") i scenarzystka "Dirty Dancing" Eleanor Bergstein. Wayne Blair stanie za kamerą, a Andy Blankenbuehler zajmie się choreografią.

Katey Sagal znana jest z seriali "Świat według Bundych", "Synowie anarchii" czy "The Bastard Executioner".

d4838be

Podziel się opinią

Share

d4838be

d4838be