WP

Katie Holmes wychodzi drugi raz za mąż? Podczas urlopu szukała domu weselnego

39-letnia Katie Holmes niedługo powie drugi raz tak? Była żona Toma Cruise'a podczas pobytu w Irlandii miała szukać miejsca na huczne wesele. A wszyscy wiemy, z kim się od wielu lat spotyka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Związek Jamiego Foxxa i Katie Holmes od wielu lat jest tajemnicą poliszynela
Związek Jamiego Foxxa i Katie Holmes od wielu lat jest tajemnicą poliszynela (Getty Images)
WP

Holmes w towarzystwie córki Suri była widziana w ubiegły weekend w hrabstwie Carlow. Aktorka zatrzymała się w posiadłości Borris House. Mama i córka spędziły tam noc. Jak donosi "Daily Beast", obie były niezwykle miłe dla obsługi i reszty gości, pozowały do zdjęć i rozdawały autografy.

ZOBACZ TEŻ: rodzinne sekrety Jamiego Foxx wyszły na jaw

WP

Jednak nie to wzbudziło zainteresowanie tamtejszych mediów. Holmes była żywo zainteresowana nieruchomością. Wypytywała też obsługę, jak hotel sprawdza się jako miejsce na wesele. Fox News oraz kilka innych zachodnich serwisów podchwyciły informację i sugerują, że Holmes przymierza się do ślubu z Jamie Foxxem.

Związek Katie Holmes i Jamiego Foxxa przez lata był tajemnicą poliszynela. Gwiazdy miały zacząć się spotykać kilkanaście miesięcy po ogłoszeniu rozwodu aktorki z Tomem Cruisem.

Jednak para latami ani nie potwierdziła krążących plotek, ani nie pokazała się publicznie. Powód był prozaiczny. W papierach rozwodowych znajdował się punkt zabraniający Holmes randkowania przez pewien okres czasu.

WP

We wrześniu ubiegłego roku aktorzy po raz pierwszy pokazali się razem. Zostali sfotografowani na plaży w Malibu i nie ukrywali, jakie panują między nimi relacje. Mimo niezbitych dowodów nie potwierdzili oficjalnie, że się spotykają. Krążyły też niepotwierdzone plotki, że, Foxx chciał całą sprawę przegadać z eks-mężem Holmes, gdyż są dobrymi znajomymi i często dzielą plan filmowy.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP