Trwa ładowanie...

Ranny w wypadku na planie Tom Cruise utrudnia leczenie. Aktor odmawia przyjmowania leków. Powód? Scjentologia

Ranny w wypadku na planie szóstej części "Mission Impossible" Tom Cruise odmawia leczenia. Aktor nie chce przyjmować leków i środków przeciwbólowych. Powodem jest doktryna Kościoła scjentologicznego.


Ranny w wypadku na planie Tom Cruise utrudnia leczenie. Aktor odmawia przyjmowania leków. Powód? ScjentologiaŹródło: Materiały prasowe
d1c7v2t
d1c7v2t

Tom Cruise złamał staw skokowy, gdy skakał z rusztowania na dach sąsiedniego budynku. Aktor wielokrotnie wykonywał niebezpieczne sceny bez udziału kaskadera. Doskonałym tego przykładem jest akcja z samolotem w filmie "Mission: Impossible Rogue Nation". Jednak tym razem jego wyczyn zakończył się poważnym urazem, a zdjęcia na razie wstrzymano.

Okazuje się, że lekarze Toma Cruise'a mają nie lada wyzwanie. Gwiazdor utrudnia terapię i nie zgadza się na przyjmowanie leków oraz środków przeciwbólowych. Powód? Przekonania religijne.
Według scjentologii, którą wyznaje aktor, przyczyną wielu chorób i wypadków jest najczęściej ktoś, z kim był związany cierpiący. Chodzi konkretnie o osoby, które nie uznają doktryny Kościoła scjentologicznego, lub przestały do niego należeć.

Nie trzeba być detektywem, aby wskazać, kto potencjalnie mógłby być "źródłem" dolegliwości Toma Cruise'a. To jego byłe żony: Nicole Kidman i Katie Holmes, katoliczki, które wyrzekły się Kościoła scjentologicznego. W tym kontekście nie byłoby także przesadą stwierdzie, że "zawinić" mogła też jego 11-letnia córka Suri. Aktor nie widział się z nią już ponad 3 lata, a w ubiegłym roku nawet pożałował jej urodzinowego prezentu.

Tom Cruise naprawdę to zrobił:

d1c7v2t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1c7v2t