Trwa ładowanie...
d1mmfmf

Ranny w wypadku na planie Tom Cruise utrudnia leczenie. Aktor odmawia przyjmowania leków. Powód? Scjentologia

Ranny w wypadku na planie szóstej części "Mission Impossible" Tom Cruise odmawia leczenia. Aktor nie chce przyjmować leków i środków przeciwbólowych. Powodem jest doktryna Kościoła scjentologicznego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
 Tom Cruise na planie filmu "Mission Impossible 5"
Tom Cruise na planie filmu "Mission Impossible 5" (Materiały prasowe)
d1mmfmf

Tom Cruise złamał staw skokowy, gdy skakał z rusztowania na dach sąsiedniego budynku. Aktor wielokrotnie wykonywał niebezpieczne sceny bez udziału kaskadera. Doskonałym tego przykładem jest akcja z samolotem w filmie "Mission: Impossible Rogue Nation". Jednak tym razem jego wyczyn zakończył się poważnym urazem, a zdjęcia na razie wstrzymano.

Okazuje się, że lekarze Toma Cruise'a mają nie lada wyzwanie. Gwiazdor utrudnia terapię i nie zgadza się na przyjmowanie leków oraz środków przeciwbólowych. Powód? Przekonania religijne.
Według scjentologii, którą wyznaje aktor, przyczyną wielu chorób i wypadków jest najczęściej ktoś, z kim był związany cierpiący. Chodzi konkretnie o osoby, które nie uznają doktryny Kościoła scjentologicznego, lub przestały do niego należeć.

Nie trzeba być detektywem, aby wskazać, kto potencjalnie mógłby być "źródłem" dolegliwości Toma Cruise'a. To jego byłe żony: Nicole Kidman i Katie Holmes, katoliczki, które wyrzekły się Kościoła scjentologicznego. W tym kontekście nie byłoby także przesadą stwierdzie, że "zawinić" mogła też jego 11-letnia córka Suri. Aktor nie widział się z nią już ponad 3 lata, a w ubiegłym roku nawet pożałował jej urodzinowego prezentu.

d1mmfmf

Tom Cruise naprawdę to zrobił:

d1mmfmf

Podziel się opinią

Share

d1mmfmf

d1mmfmf