Trwa ładowanie...
kayah
09-03-2010 02:33

Kayah i filmowe "Piksele"

Kayah i filmowe "Piksele"Źródło: AKPA
d2futxm
d2futxm

28 maja do kin trafi komedia Jacka Lusińskiego *"Piksele". W jednej z głównych ról pojawi się Kayah.*

Film z przymrużeniem oka prezentuje absurdalne sytuacje, które odpowiednio przedstawione, często trafiają na pierwsze strony codziennych gazet.

Kiedy Alicja (Anna Cieślak)
- młoda i piękna fotoreporterka popularnego dziennika postanowi zrobić zdjęcie życia, nikt i nic nie stanie jej na przeszkodzie. Wystarczy telefon z aparatem fotograficznym. Wszystko, co spotka na drodze, może stać się tematem na pierwszą stronę: aktor, który potknął się na schodach ("Znany aktor znów nachlany!"), letni domek gwiazdy ("Przed czym się ukrywa?") czy były ubek koczujący w lesie ("Poznał największe tajemnice polskich gwiazd"). Gdy telefon Alicji, w niecodziennych okolicznościach, trafia w ręce pracowników izby wytrzeźwień, okazuje się, że życie potrafi pisać znacznie dziwniejsze scenariusze.

W obrazie występują również Mieszko Barglik, Olga Bołądź, Andrzej Grabowski, Eward Linde - Lubaszenko, Adam Ferency, Zofia Merle, Bartek Topa, Mateusz Damięcki, Dorota Stalińska i Marian Opania.

d2futxm

8 marca do sklepów trafił najnowszy longplay piosenkarki, "Kayah & Royal Quartet".

Zobacz także:

**[

ALE WPADKA! PIJANA NA PODIUM ]( http://film.wp.pl/mariah-carey-kompletnie-pijana-odbiera-nagrode-6025283748565633g ) * *[

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g ) * *[

ONI ZAROBILI NAJWIĘCEJ! ]( http://www.muzyka.wp.pl/gid,561213,title,Oni-zarobili-najwiecej,galeria.html ) * *[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d2futxm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2futxm