Trwa ładowanie...
koncert
17-12-2009 17:26

Kevin Costner przyjedzie do Gdyni

Kevin Costner przyjedzie do GdyniŹródło: AFP
dc7w5g7
dc7w5g7

Kevin Costner - wybitny aktor, reżyser i producent filmowy jest również wokalistą rockowego zespołu Modern West wraz z którym zagra 20 marca 2010 r. w Polsce unikalny koncert.

Najwybitniejsi artyści światowego kina i telewizji pokazują dodatkowy talent i pasję występując na scenie w roli liderów zespołów muzycznych. Są bliżej swoich fanów; udowadniają swoją charyzmę i sceniczny wizerunek „na żywo „ przed publicznością.

Kevin Costner jest też doskonale znany ze swojego zaangażowania społecznego i politycznego. Bardzo często media nie tylko w USA prezentują jego opinie i komentarze.

Jedyny w Polsce koncert Kevina Costnera odbędzie się w ramach jego światowej trasy w Hali Sportowo – Widowiskowej w Gdyni.

dc7w5g7

Historia grupy Modern West sięga około 20 lat wstecz, kiedy Costner zaprzyjaźnił się z Johnem Coinmanem i wspólnie stworzyli zespół Roving Boy. Tę wspólną pasję tworzenia muzyki i pisania tekstów przyćmiła kariera aktorska Costnera. Kilka lat temu żona Kevina – Christie zachęciła go by ponownie zaczął grać. Costner na poważnie zajął się muzyką i bardzo szybko zapadła decyzja o utworzeniu zespołu, który nazwano Kevin Costner and Modern West. W skład zespołu wchodzą: John Coinman, Blair Forward, Teddy Morgan, Larry Cobb i Park Chisolm.

W październiku 2007 roku Kevin Costner wyruszył wraz z zespołem Modern West w pierwszą światową trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i Europie. W 2008 roku zespół wydał debiutancki album zatytułowany „Untold Truths”. Pod koniec 2009 roku artyści koncertowali w Europie Zachodniej oraz zagrali charytatywny koncert w Monte Carlo.

dc7w5g7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc7w5g7