Trwa ładowanie...
chloe moretz
12-08-2013 17:03

''Kick-Ass 2'': Chloe Grace Moretz - ''Kick-Ass'' to tylko film

''Kick-Ass 2'': Chloe Grace Moretz - ''Kick-Ass'' to tylko film
dh40hbm
dh40hbm

*Chloë Grace Moretz odpowiedziała na zarzuty Jima Carreya, który stwierdził niedawno, że film "Kick-Ass 2" jest zbyt brutalny.*

W kontynuacji przeboju z 2010 roku Carrey wciela się w postać pułkownika Stars and Stripes, byłego członka mafii i nawróconego chrześcijanina, który bezlitośnie rozprawia się z przestępcami. Swoje sceny Carrey kręcił jeszcze w 2012 roku, przed strzelaniną w szkole w Sandy Hook, w której zginęło 20 dzieci. W czerwcu aktor oficjalnie odciął się od "Kick-Ass 2".

- Kręciłem "Kick-Ass 2" miesiąc przed tragedią w Sandy Hook - napisał aktor na Twitterze. - Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że nie popieram takiej ilości przemocy, jaką ukazuje ten film. Przepraszam wszystkich pozostałych zaangażowanych w jego realizację. Nie wstydzę się go, ale po wydarzeniach w Sandy Hook mój pogląd na przemoc mocno się skrystalizował.

W ostatnich dniach twórcy filmu poinformowali, że nie mają Carreyowi za złe jego słów, wręcz przeciwnie - oficjalnie podziękowali mu za darmową promocję. Teraz w sprawie wypowiedziała się Chloë Grace Moretz, która w kinowej serii wciela się w postać Hit-Girl.

dh40hbm

- To film - oznajmiła nastolatka. - Jeśli wierzysz, że to, co dzieje się na ekranie, jest prawdziwe lub pozwalasz, by to na ciebie wpływało, nie powinieneś oglądać "Pocahontas", bo nagle uznasz, że jesteś księżniczką Disneya. Albo "Milczenia owiec", bo zmienisz się w seryjnego mordercę. To film, fikcja. Wiem to odkąd byłam dzieckiem. Nie będę próbowała nagle zabijać ludzi i przeklinać na każdym kroku. Moim zdaniem takie filmy uczą, czego w życiu nie robić.

23 sierpnia "Kick-Ass 2" zagości w polskich kinach.

dh40hbm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh40hbm