Trwa ładowanie...
dvd
09-04-2014 14:41

''Kobieta w klatce'' - od 10 kwietnia na DVD!

''Kobieta w klatce'' - od 10 kwietnia na DVD!Źródło: mat. promocyjne
d1kxijl
d1kxijl

Mroczny thriller „Kobieta w klatce”, to ekranizacja światowego bestsellera autorstwa Jussiego Adlera-Olsena, duńskiego pisarza mającego na koncie wszystkie najważniejsze nagrody literackie Skandynawii, w tym prestiżowy Szklany Klucz - wyróżnienie, które w minionych latach zdobywali najwięksi mistrzowie skandynawskiego kryminału - Henning Mankell, Stieg Larsson i Jo Nesbo. Premiera produkcji w wersji DVD już 10 kwietnia!

Pragnienie władzy to siła, która rządzi światem od wieków. Obalała królestwa, zdobywała nowe lądy, rozbijała rodziny, zapewniała sukces rozmaitym karierom i biznesom. Przeniesione na płaszczyznę relacji międzyludzkich, pragnienie dominacji potrafi łatwo przepoczwarzyć się w emocję toksyczną, bliską patologii. Tym bardziej, kiedy tak, jak w „Kobiecie w klatce”, łączy się z drugą w kolejności najbardziej destrukcyjną emocją uniwersum ludzkich odczuć: obsesją zemsty - pisze Anna Tatarska w recenzji filmu, którą możecie w całości przeczytać TUTAJ.

Dane techniczne:
Język: duński, polski /lektor/
Napisy: polskie
Obraz: 16:9
Czas: 93 min
Dźwięk: DD 5.1

d1kxijl

Kilka słów o fabule:
W tajemniczych okolicznościach, z pokładu promu, znika piękna parlamentarzystka - Merete Lynggaard. Zakrojone na szeroką skalę śledztwo nie przynosi rezultatów. Pięć lat później duński parlament podejmuje decyzję o utworzeniu Departamentu Q, specjalnej jednostki badającej niewyjaśnione zbrodnie. Na jej czele staje detektyw Carl Morck. Jego błyskotliwą karierę w wydziale zabójstw przekreśliły wydarzenia, w wyniku których śmierć poniosło dwóch policjantów. Morck, wspierany przez nowego partnera Assada, rzuca się w wir pracy. Kierowany przeczuciem, prześwietla sprawę Lynggaard i odkrywa, że zniknięcie kobiety nie było przypadkowe. Rezultaty śledztwa zaskoczą wszystkich…

Zwiastun ''Kobiety w klatce'':

d1kxijl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kxijl