Trwa ładowanie...
d3p66fm

"Kochaj": Prapremiera komedii

Share
"Kochaj": Prapremiera komedii
Źródło: getty
d3p66fm

*Olga Bołądź i Małgorzata Kożuchowska razem na czerwonym dywanie! Prapremiera komedii "Kochaj" – Płock, 23 maja 2016. Film w kinach w całej Polsce od 3 czerwca.*

23 maja na specjalnym pokazie z udziałem gwiazd – jako pierwsi w Polsce – film „Kochaj” obejrzą mieszkańcy Płocka. Tego dnia w mieście, w którym powstały zdjęcia do nowej komedii producentów hitu „Mój rower”, na czerwonym dywanie pojawią się aktorki: Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska i Aleksandra Popławska. Odtwórczyniom głównych ról towarzyszyć będą: reżyser Marta Laryssa Plucińska, projektantka kostiumów – Magdalena Arłukiewicz oraz producent Paweł Pluciński.

Płocką prapremierę filmu „Kochaj” poprzedzi spotkanie widzów z gwiazdami filmu. Odbędzie się ono na Rynku Starego Miasta, od godziny 15:00. Na przybyłych czeka moc atrakcji i zapowiadane przez twórców „Kochaj” tajemnicze wydarzenie-niespodzianka! Dystrybutor Kino Świat, wraz z autorami filmu, serdecznie zapraszają.

d3p66fm

Bohaterka „Kochaj” – Sawa (Olga Bołądź) – wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej. Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta (Małgorzata Kożuchowska).

Za zdjęcia „Kochaj” odpowiada Bogumił Godfrejów („Męska sprawa”, „Z odzysku”). Producentem filmu jest Paweł Pluciński (Federico Film) – twórca obsypanej wieloma nagrodami komedii obyczajowej „Mój rower”, która przyciągnęła do kina prawie pół miliona widzów! Kostiumy do filmu, w tym zachwycającą suknię ślubną, zaprojektowała Magdalena Arłukiewicz – jedno z najgorętszych nazwisk polskiej mody. Filmowe wesela przygotowała Katarzyna Gajek (Aspire), która na co dzień organizuje śluby polskich gwiazd, m.in. piłkarza Łukasza Podolskiego, Katarzyny Zielińskiej czy właśnie Małgorzaty Kożuchowskiej!

To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego, jakiś fragment siebie. To po prostu kawał „kobiecego świata”. Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście – zdradza reżyserka, Marta Plucińska. Każda z bohaterek jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń – i fakt, że marzą o prawdziwej miłości. Jak każdy z nas.

Wspaniale, że udało nam się zgromadzić na planie tyle gwiazd. To jedne z najlepszych polskich aktorek. Mają niesamowity talent, prawdziwy „szósty zmysł”, który włącza się, gdy tylko stają przed kamerą. Od razu widać, że te dziewczyny przyjaźnią się i rozumieją bez słów. A nam zależało właśnie na tym, by między bohaterkami była prawdziwa „chemia” – mówi producent filmu, Paweł Pluciński.

d3p66fm

Podziel się opinią

Share
d3p66fm
d3p66fm