Trwa ładowanie...
kochaj
01-06-2016 16:31

"Kochaj": zjawiskowe gwiazdy i odważne kreacje na uroczystej premierze [WIDEO]

"Kochaj": zjawiskowe gwiazdy i odważne kreacje na uroczystej premierze [WIDEO]Źródło: getty
dy5itre
dy5itre

*Małgorzata Kożuchowska, Olga Bołądź, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska, Roma Gąsiorowska-Żurawska razem na czerwonym dywanie. Zjawiskowe gwiazdy i odważne kreacje na uroczystej, warszawskiej premierze "Kochaj"!*

31 maja w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Kochaj”. Na czerwonym dywanie pojawiły się wszystkie odtwórczynie głównych ról: Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska i Roma Gąsiorowska-Żurawska. Zjawiskowym gwiazdom towarzyszyła reżyserka filmu – Marta Laryssa Plucińska oraz aktorzy „Kochaj”: Mikołaj Roznerski, Nikodem Rozbicki, Michał Czernecki, Jan Lee, Marcin Kwaśny, oraz Jacek Fedorowicz. Imprezę poprowadziła Anna Popek. Wśród gości specjalnych wieczoru znaleźli się m.in. Anna Oberc, Agnieszka Kawiorska, Jan Kidawa-Błoński, Aldona Jankowska, Jarosław Boberek, Viola Piekut, Anna Janik, Paulina Drażba, Krzysztof Gojdź, Katarzyna Kołeczek, Kamila Kamińska, Anna Janik i Agnieszka Jastrzębska.

Bohaterka „Kochaj” – Sawa (Olga Bołądź) – wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej. Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta (Małgorzata Kożuchowska).

Za zdjęcia „Kochaj” odpowiada Bogumił Godfrejów („Męska sprawa”, „Z odzysku”). Producentem filmu jest Paweł Pluciński (Federico Film) – twórca obsypanej wieloma nagrodami komedii obyczajowej „Mój rower”, która przyciągnęła do kina prawie pół miliona widzów! Kostiumy do filmu, w tym zachwycającą suknię ślubną, zaprojektowała Magdalena Arłukiewicz – jedno z najgorętszych nazwisk polskiej mody. Filmowe wesela przygotowała Katarzyna Gajek (Aspire), która na co dzień organizuje śluby polskich gwiazd, m.in. piłkarza Łukasza Podolskiego, Katarzyny Zielińskiej czy właśnie Małgorzaty Kożuchowskiej!

To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego, jakiś fragment siebie. To po prostu kawał „kobiecego świata”. Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście – zdradza reżyserka, Marta Plucińska. Każda z bohaterek jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń – i fakt, że marzą o prawdziwej miłości. Jak każdy z nas.

Wspaniale, że udało nam się zgromadzić na planie tyle gwiazd. To jedne z najlepszych polskich aktorek. Mają niesamowity talent, prawdziwy „szósty zmysł”, który włącza się, gdy tylko stają przed kamerą. Od razu widać, że te dziewczyny przyjaźnią się i rozumieją bez słów. A nam zależało właśnie na tym, by między bohaterkami była prawdziwa „chemia” – mówi producent filmu, Paweł Pluciński.

Komedia o babskiej przyjaźni w kinach w całej Polsce od 3 czerwca.

dy5itre
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy5itre