Trwa ładowanie...
dpidkvn

"Kochajmy się od święta": Zobacz nowy zwiastun

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kochajmy się od święta": Zobacz nowy zwiastun
(East news)
dpidkvn

Już niedługo rozpocznie się prawdziwa świąteczna gorączka. Tymczasem w sieci pojawił się nowy zwiastun filmu *"Kochajmy się od święta".*

"Kochajmy się od święta" to zwariowana komedia o najpiękniejszym dniu w roku, którego nie zepsuje nawet rodzinna katastrofa. W filmie cztery pokolenia rodziny Cooperów spotykają się jak co roku przy świątecznym stole, ale tym razem skrzętnie skrywane rodzinne sekrety wyjdą na jaw, co może nieco zepsuć wigilijną atmosferę miłości i zrozumienia.

dpidkvn

Senior rodu Bucky poważnie rozważa spędzenie świąt w towarzystwie młodziutkiej kelnerki z okolicznego baru. Jego córka wraz z mężem wciąż udają perfekcyjne małżeństwo, mimo iż coraz częściej mają ochotę okładać się choinką. Ich syn nie może zapanować nad uroczą acz niesforną czteroletnią córeczką, która klnie jak szewc. Jego siostra, piękna i samotna, by uniknąć rodzinnych komentarzy, zaprasza na kolację przypadkowo poznanego żołnierza, którego przedstawia jako narzeczonego. W tym roku bombki mogą eksplodować.

Poniżej możecie obejrzeć polski plakat "Kochajmy się od święta". Korzystając z okazji, pod plakatem przypominamy największe filmowe szlagiery na Boże Narodzenie.

dpidkvn

Podziel się opinią

Share

dpidkvn

dpidkvn