Trwa ładowanie...
anna mucha

Kolejni finaliści konkursu ''Bierzcie i kręćcie"

Share
Kolejni finaliści konkursu ''Bierzcie i kręćcie"Źródło: Strona konkursu
d2p4djc

Po raz pierwszy w historii konkursu „Bierzcie i kręćcie” organizatorzy postanowili uhonorować same *pomysły, dając uczestnikom szansę na wygranie pieniędzy na realizację swojego filmu. Wystarczyło jedynie zgłosić opis filmu, bądź gotowy scenariusz oraz dołączyć listę przedmiotów, które miałyby w nim zagrać.*

Spośród 57 zgłoszonych POMYSŁÓW jury w składzie: Wojciech Szumowski (reżyser, scenarzysta), Anna Mucha (aktorka), Artur Brzęczkowski (dyrektor działu marketingu portalu Allegro), wybrało sześciu finalistów Allegro Short Film. Pomysł, jednej z kategorii konkursu „Bierzcie i kręćcie”. Laureaci teraz walczyć będą o nagrodę główną - 3000 USD!

Zwycięzcami zostali: Szymon Kuriata („Szare Szeregi”), Bartek Tryzna („Second-head”), Adam Puciłowski („Sąsiedzi”), Wojciech Wojtasiak („Cena Miłości”), Mateusz Kołodziejczyk („Skauci”) oraz deboscofilm („Jak Bóg da”).

d2p4djc

Każdy z finalistów otrzymał pieniądze na zakup rekwizytów w portalu aukcyjnym Allegro.pl i ma miesiąc na zrealizowanie filmu. Pod koniec marca jury w tym samym składzie ogłosi, który z nich nakręcił najlepszy film i otrzyma 3000 USD.

Wręczenie nagrody oraz prezentacja zwycięskiego filmu będzie miała miejsce 16 kwietnia w Krakowie na uroczystej gali zamknięcia Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF PLUS CAMERA, który patronuje konkursowi ‘Bierzcie i krećcie”. Na festiwalowy weekend do Krakowa zostaną zaproszeni wszyscy finaliści.

Kręcenie filmu to sztuka improwizacji, dlatego młodzi filmowcy powinni uczyć się wykorzystywać to, co mają pod ręką, i starać się jak najbardziej obniżać koszty produkcji. Chcielibyśmy być Świętymi Mikołajami, niestety jak to w życiu, nie wszystkie życzenia można spełnić – Wojciech Szumowski, przewodniczący jury.

Zgłoszenia filmów we wszystkich kategoriach konkursu „Bierzcie i krećcie” przyjmowane są do 24 marca.

** [

A MOGLI STOCZYĆ SIĘ NA SAMO DNO ]( http://film.wp.pl/nie-skonczyli-na-dnie-6025275771658881g )**

d2p4djc

** [

NAJLEPSZE PROSTYTUTKI W HOLLYWOOD ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )**

** [

GWIAZDA NA WIZJI POSZŁA DO ŁÓŻKA Z OCHRONIARZEM! ]( http://teleshow.wp.pl/kim-kardashian-przekroczyla-kolejna-granice-6021950529430145g )**

d2p4djc

** [

GWIAZDY "SŁONECZNEGO PATROLU" DZIŚ. JAK WYGLĄDAJĄ? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2p4djc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p4djc
d2p4djc