Trwa ładowanie...

"Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem": Kożuchowska dla miłości zrobi wszystko

Share
"Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem": Kożuchowska dla miłości zrobi wszystko
Źródło: mat. prasowe
d3esx2p

Już w najbliższy piątek usłyszymy *Małgorzatę Kożuchowską w przygodowej animacji dla całej rodziny pt. "Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem". Jej bohaterka dla miłości jest w stanie zrobić wszystko, nawet polecieć na Księżyc. Jako piesek o imieniu Biała wspólnie z przyjaciółką Strzałą (Agnieszka Dygant)
udaje się w podróż międzyplanetarną, aby uratować ukochanego, a przy okazji spełnić misję niemożliwą - odnaleźć znikające z Ziemi przeróżne przedmioty. W anglojęzycznej, oryginalnej wersji filmu Białą dubbingowała Alicia Silverstone.
*

- Biała jest mamą, która dba zarówno o swoją rodzinę, jak i wszystkich dookoła. Jest jak mieszanką wybuchową – z jednej strony niezwykle delikatna, a z drugiej bardzo silna i odważna. Jest emocjonalną i zdeterminowaną postacią. Jeśli postawi sobie cel, to za wszelką cenę będzie starała się go osiągnąć. Potrafi swoją energią zarazić wszystkich - mówi o Białej Kożuchowska. Aktorce na ekranie towarzyszy jej Agnieszka Dygant w roli nieugiętej Strzały.

d3esx2p

- W naszym filmie widzowie znajdą mnóstwo przygód, zaskakujących sytuacji, wielkich emocji, tempa, dobrej akcji i świetnej zabawy oraz poczucia humoru – dodaje Kożuchowska.

- To również mądry film o przyjaźni, miłości. Przekonuje, że najważniejsze jest to, żebyśmy się kochali, trzymali razem i nie zapominali o sobie. To właśnie te wartości w skrajnych przypadkach są priorytetem.

Tylu przygód w jednym filmie już dawno nie było! Małpa za sterami amerykańskiej misji kosmicznej, która myśli tylko o tym, aby zrobić dobre selfie. Sprytny szczur Lenny szybko zwietrzy okazję na międzynarodową karierę, a dzielne psy przekonają się, że ufoludki też mają uczucia i bardzo tęsknią za domem.

d3esx2p

W polskiej wersji językowej obok Agnieszki Dygant i Małgorzaty Kożuchowskiej usłyszymy Jarosława Boberka („Madagaskar”, „Epoka lodowcowa”, „Shrek”) czy Wojciecha Paszkowskiego („Kung Fu Panda”, „Misiek w Nowym Jorku”). Reżyserem polskiej wersji językowej jest Artur Kaczmarski, który na swoim koncie ma pracę przy hitach takich jak: „Mój przyjaciel smok”, „Samoloty 2”, „Jak ukraść Księżyc” czy „Hannah Montana”.

d3esx2p

Podziel się opinią

Share
d3esx2p
d3esx2p