Trwa ładowanie...
kraina jutra

"Kraina jutra" na 100 zdjęciach

Share
"Kraina jutra" na 100 zdjęciach
d7rsqw2

W sieci pojawiły się zdjęcia z wystawy poświęconej filmowi "Kraina jutra".

Na stu fotosach, które obejrzeć można pod tym adresem, znalazły się rekwizyty, kostiumy i konceptualne rysunki produkcji. Z bliska można przyjrzeć się m.in. fotografiom, które zdobią wnętrza domów krainy stworzonej przez Brada Birda i przeróżnym gadżetom, z których korzystają bohaterowie. Na żywo wystawę mogą oglądać ci, którzy wybiorą się do Disneylandu albo Disney World.

"Kraina jutra" będzie miała swoją światową premierę za niecały miesiąc. Do Polski powinna dotrzeć 29 maja. Twórcy do samego końca starają się zachować jak największą tajemnicę. Wiadomo, że główną bohaterką będzie młoda dziewczyna Casey Newton (Britt Robertson), która natrafia na tajemniczy artefakt. Po jego dotknięciu przenosi się do innej, lepszej rzeczywistości. W odkrywaniu tego niezwykłego miejsca towarzyszy jej naukowiec Frank Walker (George Clooney), niegdyś genialny chłopiec-wynalazca (dziecięce wcielenie postaci gra Thomas Robinson).

W filmie występują również Hugh Laurie, Tim McGraw i Kathryn Hahn. Za scenariusz odpowiada Damon Lindelof i Jeff Jensen.

d7rsqw2

Podziel się opinią

Share
d7rsqw2
d7rsqw2