Trwa ładowanie...
d4ju982

''Kryptonim U.N.C.L.E'': Nowy film Guya Ritchiego na Blu-ray i DVD

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Kryptonim U.N.C.L.E'': Nowy film Guya Ritchiego na Blu-ray i DVD
(Galapagos Films)
d4ju982

*„Kryptonim U.N.C.L.E.” to kinowa wersja popularnego serialu opowiadającego o walce wywiadów w czasach Zimnej Wojny. Widowiskowy film w gwiazdorskiej obsadzie - Henry Cavill, Armie Hammer, Alicia Vikander i Hugh Grant, wyreżyserowany przez mistrza kina gatunkowego Guya Ritchiego zadebiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 4 grudnia!*

Rok 1963. Europa podzielona jest na strefy wpływów pomiędzy Wschodem i Zachodem, a oba bloki pogrążone są w bezwzględnej Zimnej Wojnie. Napoleon Solo (Henry Cavill), były złodziej, a obecnie jeden z najlepszych agentów CIA zostaje wysłany do Niemiec by wydostać z Berlina Wschodniego piękną Gaby Teller (Alicia Vikander) – córkę nazistowskiego naukowca Udo Tellera (Christian Berkel). Dzięki niej amerykański wywiad chce dotrzeć do jej ojca podejrzewanego o współpracę z potężną organizacją przestępczą dążącą do wejścia w posiadanie broni nuklearnej.

d4ju982

Niestety, Gaby dopaść pragną również Rosjanie, a misję jej przechwycenia powierzają Ilji Kurjakinowi (Armie Hammer), jednemu z najlepszych agentów KGB. Jego pierwsze spotkanie z Napoleonem Solo nie należy do udanych, zatem kiedy szefowie CIA i KGB nakazują rywalom współpracę przy sprawie Gaby Teller, ich wspólne relacje nie układają się najlepiej. Solo i Kurakin będą jednak musieli nauczyć się działać razem, bowiem tylko ten sposób będą w stanie zapobiec ogólnoświatowej katastrofie.

Galapagos Films przedstawia wydanie Blu-ray™ i DVD filmu „Kryptonim U.N.C.L.E.”, kinowej wersji popularnego serialu wyreżyserowanej przez mistrza kina gangsterskiego Guya Ritchiego, twórcy znakomitego „Przekrętu” i „Sherlocka Holmesa” oraz widowiskowych superprodukcji o przygodach Sherlocka Holmesa z Robertem Downeyem Jr.

W rolach głównych wystąpili Henry Cavill („Człowiek ze stali”), Armie Hammer („Jeździec znikąd”) oraz Alicia Vikander („Ex Machina”), którym partnerują m.in.: Elizabeth Debicki („Wielki Gatsby”), Luca Calvani („Pewnego razu w Rzymie”), nominowany do nagrody Emmy Jared Harris (serial „Mad Men”), Misha Kuznetsov („25. godzina”) oraz zdobywca Złotego Globu Hugh Grant („Cztery wesela i pogrzeb”).

WYDANIE BLU-RAY I DVD

Film „Kryptonim U.N.C.L.E.” na Blu-rayi DVD zadebiutuje już 4. grudnia. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:

* WYDANIE BLU-RAY:*

• Mężczyźni z U.N.C.L.E.: Zobacz materiał o powstawaniu filmu, podróżach oraz zajrzyj z bliska za kulisy;
• Kreowanie szpiega: Odtwarzanie kultowych lat 60.: muzyki, ubrań, designu samochodów… lata 60. zawsze były najfajniejszą epoką;
• Wyższa klasa bohatera;
• Motocykle Metisse: Odpowiednie i bardzo Brytyjskie;
*• Nadzwyczajnie uzdolniony człowiek; • U.N.C.L.E.: Szpieg w skrócie*

WYDANIE DVD:

* • Wyższa klasa bohatera *

d4ju982

Podziel się opinią

Share

d4ju982

d4ju982