Aktualności
25-05-2009 (11:28)

Laura Samojłowicz wygrała 5. edycję show "Jak oni śpiewają"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Laura Samojłowicz
Laura Samojłowicz (AKPA)
WP

Aktorka Laura Samojłowicz zwyciężyła w sobotnim finale piątej edycji show telewizyjnego "Jak oni śpiewają", emitowanego na antenie telewizji Polsat.

Zwyciężczyni trzymiesięcznej rywalizacji, znana z serialu "M jak miłość", zdobyła symboliczny Brylantowy Mikrofon oraz kontrakt na nagranie solowej płyty. Laura Samojłowicz - jak podkreślali członkowie jury programu - dysponuje wyjątkową barwą i skalą głosu. Do finałowego odcinka piątej edycji "Jak oni śpiewają", oprócz Samojłowicz, dotarły jeszcze trzy inne gwiazdy: Ola Zienkiewicz, Maciej Jachowski oraz Robert Kudelski.

W sobotni wieczór wszyscy finaliści zaśpiewali po trzy piosenki, w tym utwory przygotowane specjalnie dla swoich mam, z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

WP

W tej edycji show wzięło udział 14 aktorów, znanych z polskich seriali. Na scenie swoje umiejętności wokalne prezentowali: Bożena Dykiel (Maria z serialu "Na Wspólnej"), Aleksandra Zienkiewicz (Kinga z serialu "Pierwsza miłość"), Robert Kudelski (Michał z serialu "Na Wspólnej"), Marcin Kwaśny (Robert z serialu "39 i pół"), Andrzej Deskur (Piotr w "Na Wspólnej") oraz Laura Samojłowicz (Majka z "M jak miłość").

Jurorzy oceniali także występy: Daniela Wieleby (prowadzący "Studio Lotto"), Marii Niklińskiej (Ivonne w "Londyńczykach"), Katarzyny Żak (Solejukowa w serialu "Ranczo"), Macieja Jachowskiego (Irek z serialu "M jak miłość"), Jacka Borkowskiego (Piotr z serialu "Klan"), Krzysztofa Hanke (Dwornik z serialu "Święta wojna"), Samuela Palmera (Sam w "Barwach szczęścia") oraz Aleksandry Nieśpielak (Viola z serialu "Złotopolscy").

Występy gwiazd oceniało jury w składzie: Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska oraz Rudi Schubert. W czwartym "fotelu jurora" zasiadały gwiazdy polskiej piosenki. W tej edycji byli to m.in. Ryszard Rynkowski, Beata Kozidrak, Justyna Steczkowska oraz Jan Borysewicz. Zwycięzcę poprzez SMS-y wskazali widzowie.

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP