Trwa ładowanie...

Lider Massive Attack i Scarlett Johansson letnią porą

Lider Massive Attack i Scarlett Johansson letnią porą
d44o5iy
d44o5iy

Robert "3D" Del Naja nagrał ze Scarlett Johansson nową wersję klasyka George'a Gershwina, "Summertime", Utwór powstał na potrzeby soundtracku do filmu "Días de gracia" ("Days of Grace").

Na płycie znalazły się również nagrania Atticusa Rossa czy Nicka Cave'a i Warrena Ellisa. Twórcą ścieżki dźwiękowej jest japoński kompozytor, Shigeru Umebayashi.

Soundtrack w wersji cyfrowej ukazał się 3 kwietnia, od 10 kwietnia w sprzedaży jest również w wydaniu CD. Piosenkę "Summertime" w interpretacji Scarlett Johansson i 3D można sprawdzić tutaj.

Film "Días de gracia" ukazuje życie w Meksyku widziane oczami trzech różnych osób, w trzech różnych okresach czasu - trzy sposoby na to, aby przeżyć w mieście ogarniętym przez korupcję, przemoc i zemstę. W filmie występują Eva Longoria, Carlos Bardem (brat Javiera), Miguel Rodarte i Paulina Gaitan. Reżyserem jest Everardo Gout. Obraz miał premierę podczas ubiegłorocznego festiwalu w Cannes.

Od 16 marca 2012 roku polscy widzowie mogli podziwiać Scarlett Johansson w filmie "Kupiliśmy zoo". Jej muzyczny dorobek zamyka jej wspólny krążek z Pete'em Yornem, "Break Up" z września 2009 roku. Piosenkę "Summertime" gwiazda wykonała już na potrzeby charytatywnej kompilacji "Unexpected Dreams - Songs From the Stars".

Ostatni album Massive Attack to "Heligoland" z lutego 2010 roku.

d44o5iy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44o5iy