Trwa ładowanie...
Aktualności

''Life on the Road'': Ricky Gervais wraca jako David Brent i śpiewa

Share
''Life on the Road'': Ricky Gervais wraca jako David Brent i śpiewa
Źródło: mat. dystrybutora
d3rcy3s

W sieci pojawił się teaser filmu "Life on the Road", w którym Ricky Gervais powraca do roli Davida Brenta, managera z serialu "Biuro".

Satyra utrzymana w paradokumentalnej stylistyce przedstawia dalsze losy Brenta. Po zwolnieniu z Wernham Hogg rozpoczyna on pracę jako przedstawiciel handlowy, ale nie rezygnuje ze swoich marzeń, żeby zostać gwiazdą rocka. Razem ze swoim zespołem Foregone Conclusion postanawia wyruszyć w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Towarzyszy mu kamera. Brent jest przekonany, że powstaje dzieło na miarę filmu Martina Scorsese o The Rolling Stones.

Pod tym adresem - można obejrzeć nowy teaser "Life on the Road", a także obejrzeć klip, w którym Brent wykonuje " If You Don?t Know My By Now".

d3rcy3s

Garvais nie tylko wcielił się w Brenta, ale i film wyreżyserował. W produkcji czeka fanów wiele niespodzianek. Jedną z nich jest udział Andy'ego Burrowsa, perkusisty Razorlight i We Are Scientists, który wciela się w bębniarza w zespole Davida. On też napisał z Rickym Gervaisem oryginalne piosenki na potrzeby filmu.

Brytyjski serial "Biuro", którego główną postacią był David Brent emitowany był w latach 2001-2003. Cykl doczekał się amerykańskiej wersji.

"Life on the Road" do brytyjskich kin ma trafić w sierpniu.

d3rcy3s

Podziel się opinią

Share
d3rcy3s
d3rcy3s