Trwa ładowanie...
lorax

Lorax: Wygraj bilety na pokaz przedpremierowy!

Share
Lorax: Wygraj bilety na pokaz przedpremierowy!
d270sjj

Dla wszystkich miłośników animacji Wirtualna Polska przygotowała prosty konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na przedpremierowe pokazy filmu "Lorax”.

Pragnący zdobyć serce wybranki młody chłopiec wyrusza na poszukiwanie prawdziwego drzewa Truffula, jedynej rzeczy, która może pomóc mu w zdobyciu serca dziewczyny marzeń. Aby odnaleźć drzewo, chłopiec musi poznać historię Loraxa, zgryźliwego acz niezwykle czarującego stworzenia, które walczy, aby uratować swój świat. Co wyniknie z tej historii? Tego będzie mogli dowiedzieć się już od 09 marca w kinach, a jeśli weźmiecie udział w naszym konkursie, to jest szansa, że film zobaczycie z nami kilka dni wcześniej!

Co należy więc zrobić, żeby dostać się na pokaz przedpremierowy? Obejrzyjcie zapowiedź animacji, przeczytajcie dokładnie opis filmu, a następnie kliknijcie na link poniżej. Na podstronie znajdziecie dwa proste pytania.

Na przedpremierowy pokazy zapraszamy Was do Multikina Ursynów w Warszawie we wtorek 6 marca (godz. 18:30), i do Multikina w Gdańsku w czwartek 8 marca (godz. 18.30). Na zgłoszenia czekamy do 5 marca do godz. 16 (w przypadku pokazu w Warszawie), i do 7 marca do godz. 16 (w przypadku pokazu w Gdańsku).

d270sjj

Podziel się opinią

Share
d270sjj
d270sjj