Trwa ładowanie...
ciara
09-10-2015 18:04

''Łowca czarownic'': Ciara przerabia The Rolling Stones

''Łowca czarownic'': Ciara przerabia The Rolling Stones
dh5z2e4
dh5z2e4

Ciara nagrała cover piosenki The Rolling Stones na potrzeby filmu "Łowca czarownic" ("The Last Witch Hunter") z Vinem Dieselem w roli głównej.

Gwiazda R&B postanowiła zmierzyć się z utworem "Paint It Black". - Ten numer pasuje do mistycznego i pełnego napięcia klimatu filmu - komentuje wokalistka. Z jej wersją numeru z 1966 roku można zapoznać się pod tym adresem.

Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi, a zastępami czarownic pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich - Kaulder (Vin Diesel) uśmiercił ich Królową, która umierając rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności.

dh5z2e4

Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie poszukując renegatów, którym udaje się przedostać z mrocznych odmętów w świat ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica o dobrym sercu Chloe. Ich pomoc może jednak nie wystarczyć, gdy okaże się, że światu grozi powrót Królowej, którą wskrzesić pragnie Belial - potężna, zbuntowana czarownica śniąca o panowaniu zła.

Zdjęcia do "Łowcy czarownic" trwały ponad rok. Większość scen kręconych była w Pittsburghu, który w dużej mierze udawał Nowy Jork. Za wykreowanie świata czarownic odpowiedzialna była Julie Berghoff, scenografka, która na swoim koncie ma już takie hity jak "Piła", "Martwa cisza" czy "Apocalypto".

Berghoff tworzyła świat na podstawie szczegółowych storyboardów przygotowanych przez Brecka Eisnera, reżysera filmu. Za inspiracje służyły jej dzieła Zdzisława Beksińskiego.

- Beksiński był niezwykle mrocznym i szalonym artystą, tworzył absolutnie piękne i uderzające dzieła - komentuje artystka. - Bardzo nowoczesne, a nawet wyprzedzające swoją epokę.

Polski zwiastun można znaleźć pod tym adresem.

Do kin dzieło trafi 23 października.

Ostatnia płyta Ciary, "Jackie", pochodzi z maja 2015 roku.

dh5z2e4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dh5z2e4