Trwa ładowanie...
Aktualności

"Lucyfer" i "Rosewood" z nowymi sezonami

Share
"Lucyfer" i "Rosewood" z nowymi sezonami
d346est

Seriale "Lucyfer" oraz "Rosewood" doczekają się kontynuacji - drugich sezonów. Decyzję właśnie podjęło szefostwo telewizji Fox.

"Lucyfer" zadebiutował na antenie Foxa w USA 25 stycznia. Od tamtej pory kolejne odcinki ogląda średnio po 10,5 miliona widzów. Produkcja powstała na podstawie wydawnictw DC Comics, które portretują Lucyfera jako znudzonego piekłem upadłego anioła. Pewnego dnia postanawia on zamieszkać we współczesnym Los Angeles. Prowadzi tu klub nocny i... pomaga policji w karaniu przestępców. Postać stworzyli Neil Gaiman, Sam Kieth i Mike Dringenberg. Przed kamerą w bohatera wciela się Tom Ellis. W obsadzie są również D.B. Woodside, Rachael Harris, Lauren German, Lesley-Ann Brandt, Chloe Dancer, Kevin Alejandro i Kevin Rankin.

Z kolei "Rosewood" trafił do widzów we wrześniu minionego roku. Tu widownia również dopisuje i idzie w miliony. Głównym bohaterem jest patolog dr Beaumont Rosewood Junior, który dzięki swojej wiedzy i nowoczesnemu sprzętowi rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne. W lekarza wciela się Morris Chestnut. Serial został stworzony przez Toma Harthana.

d346est

Podziel się opinią

Share
d346est
d346est