Trwa ładowanie...

Madonna składa hołd Jeanne Moreau. "Nie było drugiej takiej osoby"

Madonna złożyła hołd zmarłej gwieździe francuskiego kina - Jeanne Moreau. Nie ukrywała ogromnego poruszenia.

Madonna składa hołd Jeanne Moreau. "Nie było drugiej takiej osoby"Źródło: East News
dkvkvbp
dkvkvbp

Wokalistka opublikowała na Instagramie serię swoich zdjęć z aktorką. - Wspominam ten cudowny dzień, kiedy poznałam moją ulubioną aktorkę Jeanne Moreau! Właśnie zmarła. Nie było drugiej takiej osoby jak ona - napisała Madonna.

Jeanne Moreau, francuska aktorka znana z klasyków "Windą na szafot" czy "Jules i Jim" zmarła 31 lipca 2017 w wieku 89 lat w swoim domu w Paryżu.

Orson Welles mówił, że jest "najlepszą aktorką na świecie", krytycy (niezbyt trafnie) określili ją "nową Brigitte Bardot”, a dla widzów stała się jednym z najbardziej pociągających ekranowych symboli seksu.Tymczasem Jeanne Moreau nie zwracała uwagi na te wszystkie zachwyty. Twierdziła, że nie jest wcale piękna, i podkreślała, że w sumie jej to nie obchodzi, bo przecież intelekt liczy się znacznie bardziej od urody. Choć otrzymała wiele prestiżowych nagród, nigdy nie spoczęła na laurach. Zawsze uważała, że musi się jeszcze wiele nauczyć.

East News
Źródło: East News

Podobnie jak Madonna, Jeanne Moreau uważała, że wiek jest tylko liczbą, znana była także ze swoich lewicowych poglądów. Być może również tym zaskarbiła sobie ogromną sympatię piosenkarki.

dkvkvbp

W trwającej od początku lat 80. karierze, Madonna sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się "Like a Virgin", "Papa Don't Preach", "Like a Prayer", "Vogue".

dkvkvbp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkvkvbp